Kdo je to?
Kdo je to, byl Klempíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klempíř? Lidé, profese

Kdo je to Klempíř?

Jaký je význam slova Klempíř? Co to znamená?

Klempíř se zabývá zpracováním a montáží výrobků z plechu. Plech stříhá, ohýbá a dále zpracovává. Mezi klempířské výrobky patří např. střešní žlaby, háky, odpadní trouby, dílce plechových krytin, plechové parapety a střešní výlezy. Kromě výroby se klempíř zabývá i opravami uvedených výrobků. Plechové díly spojuje pájením.Kdo je to, byl Klempíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klempíř? Lidé, profese

Tento text (Klempíř) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Logistika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spála? Pamatujete si definici pojmu Pracovní smlouva? Znáte termín Infantilismus?

Klíčová slova: popis, wiki, původ slova, přesný význam, kdo je Klempíř?, formulace, heslo, význam, co je to Klempíř?, lexikon, termín, informace, etymologie, profese, co znamená, kdo to je

Pojem Klempíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Klempíř ve Wikipedii

Vyhledat pojem Klempíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Klempíř na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Klempíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Klempíř například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Klempíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klempíř? Kdo to byl Klempíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klempíř? Definice pojmu Klempíř je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.