Kdo je to?
Kdo je Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Miroslav Sládek

Kdo je Miroslav Sládek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Miroslav Sládek je pravicový politik a publicista. Po studiu na FF UK se věnoval práci pro Český úřad pro tisk a informace.
Byl zakladatelem a předsedou Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa. Ta se brzy přejmenovala na Sdružení pro republiku – Republikáni Miroslava Sládka, za kterou Miroslav Sládek neúspěšně kandidoval do Senátu.Kdo je Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Miroslav Sládek

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1950
Místo narození: Hradec Králové

Tento text (Miroslav Sládek) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Životní styl? Víte co je Arytmie? Znáte termín Air Bank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bloody Mary?

Klíčová slova: Miroslav Sládek, politici, osobnost, vysvětlení, osobnosti, kdy se narodil Miroslav Sládek?, lexikon, kde se narodil Miroslav Sládek?, narození, životopis, popis, kdo je Miroslav Sládek?, národnost, datum narození, život, biografie

Pojem Miroslav Sládek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Miroslav Sládek v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Miroslav Sládek na Youtube

Hledat heslo Miroslav Sládek ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Sládek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Miroslav Sládek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Miroslav Sládek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Sládek například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Sládek

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Miroslav Sládek? Kdy se narodil Miroslav Sládek? Kde se narodil Miroslav Sládek? Miroslav Sládek patří do kategorie Politici

Kategorie politici, politik u stolu, miroslav Sládek, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Miroslav Sládek dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Sládek i v jiné kategorii než je politici.