Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Sládek?

Kdo je to Miroslav Sládek? Stručný životopis

Miroslav Sládek je pravicový politik a publicista. Po studiu na FF UK se věnoval práci pro Český úřad pro tisk a informace.
Byl zakladatelem a předsedou Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa. Ta se brzy přejmenovala na Sdružení pro republiku – Republikáni Miroslava Sládka, za kterou Miroslav Sládek neúspěšně kandidoval do Senátu.Kdo je to Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Miroslav Sládek

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1950
Místo narození: Hradec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miroslav Sládek? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Podmáslí? Pamatujete si definici pojmu Malá kopaná? Znáte termín BMI? Vzpomněli byste si co znamená slovo Webhosting?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, informace, popis, co je to Miroslav Sládek?, heslo, přesný význam, wiki, přesný výraz, význam, slovo, vysvětlení, význam slova, synonymum, pojem, kdo je Miroslav Sládek?

Pojem Miroslav Sládek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Miroslav Sládek v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Miroslav Sládek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Miroslav Sládek na Youtube

Zkusit najít Miroslav Sládek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Miroslav Sládek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Sládek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Miroslav Sládek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Sládek? Kdo to byl Miroslav Sládek? Kdy se narodil Miroslav Sládek? Kde se narodil Miroslav Sládek? Miroslav Sládek je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Sládek dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Sládek i v jiné kategorii než je politici.