Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Sládek?

Kdo je to Miroslav Sládek? Stručný životopis

Miroslav Sládek je pravicový politik a publicista. Po studiu na FF UK se věnoval práci pro Český úřad pro tisk a informace.
Byl zakladatelem a předsedou Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa. Ta se brzy přejmenovala na Sdružení pro republiku – Republikáni Miroslava Sládka, za kterou Miroslav Sládek neúspěšně kandidoval do Senátu.Kdo je to Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Miroslav Sládek

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1950
Místo narození: Hradec Králové

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miroslav Sládek s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Podmáslí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrubá mzda? Znáte termín BMI? Znáte termín Křivice?

Klíčová slova: informace, pojem, odborný výraz, politici, význam slova, etymologie, wiki, význam pojmu, vysvětlení, termín, původ slova, synonymum, formulace, slovo, přesný význam, lexikon

Pojem Miroslav Sládek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Miroslav Sládek

Zkusit najít frázi Miroslav Sládek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Miroslav Sládek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Miroslav Sládek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Miroslav Sládek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Sládek například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Sládek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Sládek? Kdo to byl Miroslav Sládek? Kdy se narodil Miroslav Sládek? Kde se narodil Miroslav Sládek? Miroslav Sládek patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Sládek například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Sládek i v jiné kategorii než je politici.