Kdo je to?
Kdo je Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Miroslav Sládek?

Kdo je Miroslav Sládek? Životopis, informace, biografie, politici

Miroslav Sládek je pravicový politik a publicista. Po studiu na FF UK se věnoval práci pro Český úřad pro tisk a informace.
Byl zakladatelem a předsedou Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa. Ta se brzy přejmenovala na Sdružení pro republiku – Republikáni Miroslava Sládka, za kterou Miroslav Sládek neúspěšně kandidoval do Senátu.Kdo je Miroslav Sládek? Životopis Miroslav Sládek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Miroslav Sládek

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1950
Místo narození: Hradec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miroslav Sládek? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Suspenzor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hashtag? Znáte termín Celostní medicína? Znáte termín Streetball?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodil Miroslav Sládek?, politici, život, národnost, kdy se narodil Miroslav Sládek?, Miroslav Sládek, popis, vysvětlení, wikipedie, životopis, kdo je Miroslav Sládek?, informace, místo narození, osobnosti, zajímavosti

Pojem Miroslav Sládek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Miroslav Sládek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Miroslav Sládek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Miroslav Sládek ve Wikislovníku

Hledat heslo Miroslav Sládek na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Sládek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Sládek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Sládek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Miroslav Sládek? Kdy se narodil Miroslav Sládek? Kde se narodil Miroslav Sládek? Miroslav Sládek je v kategorii Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Sládek třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Sládek i v jiné kategorii než je politici.