Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ombudsman? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Galaxie? Vzpomněli byste si na význam slova Revma? Vzpomenete si na definici slova Bitcoin? Znáte definici termínu Stipendium?

Klíčová slova: původ slova, kdo je Ombudsman?, význam slova, vysvětlení, heslo, co je to Ombudsman?, definice, etymologie, formulace, přesný význam, Ombudsman, odborný výraz, synonymum, slovo, pojem, státní správa

Pojem Ombudsman je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ombudsman doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Ombudsman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ombudsman ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Ombudsman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Ombudsman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ombudsman například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Ombudsman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman je v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Ombudsman i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.