Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Ombudsman? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ganglion? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slovní zásoba? Vzpomenete si na definici slova Bitcoin? Znáte termín Próza?

Klíčová slova: formulace, synonymum, původ slova, význam, státní správa, Ombudsman, přesný výraz, pojem, slovo, termín, co je to Ombudsman?, definice, význam pojmu, přesný význam, kdo to je, vysvětlení

Pojem Ombudsman je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Ombudsman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ombudsman ve Wikipedii

Vyhledat heslo Ombudsman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Ombudsman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ombudsman například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Ombudsman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ombudsman i jinde než v sekci než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.