Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ombudsman sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ganglion? Vzpomněli byste si na význam slova Kaolin? Vzpomenete si na definici slova Bitcoin? Znáte definici termínu Aterom?

Klíčová slova: Ombudsman, pojem, lexikon, přesný výraz, synonymum, definice, slovo, informace, význam pojmu, kdo to je, co je to Ombudsman?, popis, vysvětlení, heslo, odborný výraz, význam slova

Pojem Ombudsman je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Ombudsman na Google.cz

Hledat frázi Ombudsman ve Wikipedii

Hledat termín Ombudsman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Ombudsman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ombudsman například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Ombudsman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman se nachází v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Ombudsman i v jiné sekci než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.