Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ombudsman sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Galaxie? Znáte termín Sebevědomí? Vzpomenete si na definici slova Bitcoin? Víte, co je to Šodó?

Klíčová slova: význam, kdo je Ombudsman?, wiki, definice, odborný výraz, informace, popis, státní správa, význam pojmu, přesný význam, heslo, pojem, slovo, vysvětlení, původ slova, termín

Pojem Ombudsman je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ombudsman lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Ombudsman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Ombudsman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Ombudsman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ombudsman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ombudsman například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ombudsman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman patří do sekce státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ombudsman v jiné sekci než státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.