Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Ombudsman s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ganglion? Rozumíte pojmu Danajský dar? Vzpomenete si na definici slova Bitcoin? Znáte pojem Báje?

Klíčová slova: slovo, wiki, Ombudsman, definice, synonymum, formulace, etymologie, odborný výraz, význam pojmu, původ slova, co je to Ombudsman?, informace, přesný význam, význam, kdo to je, pojem

Pojem Ombudsman je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Ombudsman na Youtube

Najít pojem Ombudsman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Ombudsman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Ombudsman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ombudsman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ombudsman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ombudsman i v jiných kategoriích (než státní správa).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.