Kdo je to?
Kdo je to Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sauron? Lidé, fikce

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Lilek? Vzpomněli byste si na význam slova Lymfom? Vzpomenete si na definici slova Opera? Znáte definici termínu Polovodič?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, fikce, synonymum, Sauron, Sauron, co znamená, vysvětlení, původ slova, význam, etymologie, termín, přesný výraz, formulace, popis, lexikon

Pojem Sauron je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Sauron na Google obrázcích

Hledat výraz Sauron ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Sauron ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Sauron ve Wikislovníku

Vyhledat termín Sauron na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sauron například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Sauron? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron se nachází v sekci Fikce

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Sauron i v jiné části webu než je kategorie fikce.