Kdo je to?
Kdo je to Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sauron? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Sauron? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Lilek? Znáte definici termínu Verš? Vzpomenete si na definici slova Kickbox? Pamatujete si definici pojmu Sociologie?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, fikce, slovo, přesný význam, wikipedie, formulace, heslo, Sauron, původ slova, význam slova, fikce, význam, přesný výraz, popis, vysvětlení

Pojem Sauron je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Sauron na Google obrázcích

Najít heslo Sauron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Sauron ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sauron na Youtube

Najít výraz Sauron na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sauron například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Sauron? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron je v kategorii Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt pojem, text, definici, třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.