Kdo je to?
Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Sauron? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spořič obrazovky? Vzpomenete si na definici slova Antropologie? Vzpomenete si na definici slova Psychedelie? Vzpomněli byste si na význam slova Nomen omen?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, význam pojmu, popis, termín, význam slova, popis, lexikon, informace, fikce, Sauron, co znamená, pojem, formulace, heslo, co je to Sauron?

Pojem Sauron je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sauron zkuste tyto odkazy

Najít slovo Sauron ve Wikipedii

Hledat termín Sauron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sauron ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Sauron ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sauron například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Sauron? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sauron? Kdo to byl Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron se nachází v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sauron i jinde než v sekci než v fikce.