Kdo je to?
Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Sauron se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spořič obrazovky? Víte co je Hic sunt leones? Vzpomenete si na definici slova Psychedelie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cholera?

Klíčová slova: formulace, pojem, význam pojmu, význam, kdo to je, heslo, původ slova, co znamená, popis, Sauron, definice, fikce, lexikon, popis, termín, vysvětlení

Pojem Sauron je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sauron ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Sauron ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Sauron na Google.cz

Hledat termín Sauron ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sauron například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Sauron, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sauron? Kdo to byl Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Sauron hledat i v jiných kategoriích (než fikce).