Kdo je to?
Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sauron? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Snowkiting? Víte co je Chat? Vzpomenete si na definici slova Mosaz? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podílový fond?

Klíčová slova: wiki, slovo, informace, etymologie, popis, vysvětlení, co je to Sauron?, kdo je Sauron?, kdo to je, odborný výraz, co znamená, původ slova, popis, lexikon, termín, formulace

Pojem Sauron je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Sauron

Zkusit najít slovo Sauron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Sauron na Google.cz

Vyhledat heslo Sauron ve Wikislovníku

Hledat termín Sauron ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sauron například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sauron

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sauron? Kdo to byl Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sauron v jiné sekci než fikce.