Kdo je to?
Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Tento text (Sauron) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Snowkiting? Vzpomenete si na definici slova Diakritika? Vzpomenete si na definici slova Mosaz? Vzpomněli byste si na význam slova Prokura?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, kdo je Sauron?, původ slova, slovo, Sauron, popis, etymologie, co je to Sauron?, definice, heslo, informace, přesný výraz, co znamená

Pojem Sauron je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Sauron

Najít pojem Sauron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Sauron na Google.cz

Najít výraz Sauron ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Sauron ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sauron například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Sauron? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sauron? Kdo to byl Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron je v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Sauron i v jiných kategoriích (než fikce).