Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Jack Frost? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Mandel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klipart? Pamatujete si definici pojmu Chat? Víte co je Oxygenoterapie?

Klíčová slova: význam pojmu, nadpřirozené, co je to Jack Frost?, Jack Frost, slovo, pojem, přesný výraz, synonymum, informace, termín, definice, vysvětlení, význam slova, původ slova, kdo to je, kdo je Jack Frost?

Pojem Jack Frost je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Jack Frost ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jack Frost ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jack Frost ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Jack Frost v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Frost například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Jack Frost? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jack Frost? Kdo to byl Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost je v sekci nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Jack Frost hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?