Kdo je to?
Kdo je to Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Text s definicí výrazu Jack Frost doporučujeme sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Sarkasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Kontušovka? Pamatujete si definici pojmu Palice? Znáte definici termínu EKG?

Klíčová slova: termín, nadpřirozené, synonymum, co znamená, heslo, původ slova, Jack Frost, přesný výraz, wiki, definice, popis, etymologie, nadpřirozené, význam slova, pojem, Jack Frost

Pojem Jack Frost je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Jack Frost na Google.cz

Hledat videa s názvem Jack Frost na Youtube

Hledat heslo Jack Frost ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Jack Frost ve Wikipedii

Zkusit najít termín Jack Frost ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Frost například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jack Frost

Nyní již víte Kdo je to Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost se nachází v sekci Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výraztřeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jack Frost v jiné sekci než nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?