Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Jack Frost můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Adenom? Znáte pojem Samospráva? Pamatujete si definici pojmu Devizový příslib? Vzpomenete si na definici slova Altruismus?

Klíčová slova: co je to Jack Frost?, Jack Frost, etymologie, kdo to je, přesný význam, pojem, informace, odborný výraz, význam, přesný výraz, původ slova, popis, wiki, definice, kdo je Jack Frost?, lexikon

Pojem Jack Frost je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jack Frost

Zkusit najít slovo Jack Frost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Jack Frost ve Wikislovníku

Hledat slovo Jack Frost ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Jack Frost na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Frost například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jack Frost

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jack Frost? Kdo to byl Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost patří do sekce nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jack Frost i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?