Kdo je to?
Kdo je to Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Uvedený text s definicí slova Jack Frost můžete samozřejmě sdílet se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Adenom? Znáte definici termínu Autentické víno? Pamatujete si definici pojmu Aklimatizace? Pamatujete si definici pojmu Brunch?

Klíčová slova: vysvětlení, nadpřirozené, wikipedie, Jack Frost, lexikon, informace, termín, význam pojmu, původ slova, definice, formulace, přesný význam, wiki, nadpřirozené, význam slova, co znamená

Pojem Jack Frost je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jack Frost v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jack Frost ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jack Frost v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Jack Frost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Jack Frost ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jack Frost ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Frost například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Jack Frost, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost je v sekci Nadpřirozené

Napsáno redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Jack Frost i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?