Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Jack Frost s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Tejpování? Vzpomněli byste si na význam slova Cynismus? Pamatujete si definici pojmu Wasabi? Znáte definici termínu Duté vlákno?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, termín, popis, slovo, lexikon, význam pojmu, původ slova, popis, heslo, definice, přesný výraz, Jack Frost, informace, odborný výraz, co je to Jack Frost?

Pojem Jack Frost je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Jack Frost ve vyhledávači Qwant

Najít termín Jack Frost v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Jack Frost na Google.cz

Hledat videa s názvem Jack Frost na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Frost například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jack Frost

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jack Frost? Kdo to byl Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Jack Frost hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?