Kdo je to?
Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Jack Frost?

Co znamená a jaký je význam slova Jack Frost?

Jack Frost je filmová postava. Povoláním je bluesový zpěvák. Je velmi úspěšný, příliš se však věnuje práci a má málo času na svou rodinu – manželku a syna Charlieho. Charlie je hráčem hokejového družstva, ale není nijak zvlášť úspěšný. Proto se těší, že ho otec přijde podpořit na důležitý zápas. Jack Frost se však nedostaví, a aby synovi vynahradil zklamání, daruje mu harmoniku, o které tvrdí, že pokud na ni zahraje, splní se mu přání.
Na vánoce však Jack zahyne při autonehodě. Za rok po této události hraje Charlie na harmoniku a vysloví přání, aby se otec vrátil – ten pak ožije jako sněhulák.Kdo je to, byl Jack Frost? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jack Frost? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Jack Frost? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Mandel? Rozumíte pojmu Strofa? Pamatujete si definici pojmu Chat? Znáte pojem Dermatovenerologie?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, termín, přesný výraz, Jack Frost, nadpřirozené, vysvětlení, formulace, co je to Jack Frost?, původ slova, etymologie, synonymum, význam pojmu, pojem, co znamená, informace

Pojem Jack Frost je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jack Frost ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Jack Frost ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jack Frost na Youtube

Hledat heslo Jack Frost ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jack Frost například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Jack Frost, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jack Frost? Kdo to byl Jack Frost? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jack Frost? Definice pojmu Jack Frost se nachází v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?