Kdo je to?
Kdo je to Cifršpión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cifršpión? Lidé, přezdívky

Kdo je to Cifršpión?

Co znamená a jaký je význam slova Cifršpión?

Cifršpion je nejčastěji označení pro účetní či účetního nebo pro člověka spravujícího finance. V některých případech tak může být označován i kontrolor nebo auditor, kterých prochází účetnictví a kontroluje jeho správnost či hledá chybu (například kontrolor z finančního úřadu).
Výraz cifršpion je složeninou slov cifra (tj. číslo, číslice) a špion (tj. vyzvědač; člověk sbírající informace). Ze slovní zásoby postupně mizí a pomalu zastarává.Kdo je to Cifršpión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cifršpión? Lidé, přezdívky

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Rehabilitace? Znáte definici termínu Intrastat? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ablace? Pamatujete si definici pojmu Kapary?

Klíčová slova: pojem, přezdívky, přezdívky, přesný význam, význam slova, Cifršpión, původ slova, co znamená, vysvětlení, popis, termín, definice, přesný výraz, wiki, přesný výraz, heslo

Pojem Cifršpión je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Cifršpión na Google obrázcích

Najít termín Cifršpión ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Cifršpión na Youtube

Vyhledat výraz Cifršpión ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Cifršpión ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cifršpión například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Cifršpión, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Cifršpión? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cifršpión? Definice pojmu Cifršpión patří do sekce Přezdívky

Napsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace pojem, termín, výraz, heslo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Přezdívky).