Kdo je to?
Kdo je to Cifršpión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cifršpión? Lidé, přezdívky

Kdo je to Cifršpión?

Co znamená a jaký je význam slova Cifršpión?

Cifršpion je nejčastěji označení pro účetní či účetního nebo pro člověka spravujícího finance. V některých případech tak může být označován i kontrolor nebo auditor, kterých prochází účetnictví a kontroluje jeho správnost či hledá chybu (například kontrolor z finančního úřadu).
Výraz cifršpion je složeninou slov cifra (tj. číslo, číslice) a špion (tj. vyzvědač; člověk sbírající informace). Ze slovní zásoby postupně mizí a pomalu zastarává.Kdo je to Cifršpión? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cifršpión? Lidé, přezdívky

Líbí se vám definice kdo je to Cifršpión? Pak se podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Rehabilitace? Rozumíte pojmu Fax? Vzpomněli byste si co označuje výraz Glycerol? Znáte pojem Mikroúvěr?

Klíčová slova: definice, wiki, pojem, termín, etymologie, přesný výraz, wikipedie, popis, přezdívky, Cifršpión, přezdívky, lexikon, informace, odborný výraz, formulace, vysvětlení

Pojem Cifršpión je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Cifršpión

Vyhledat výraz Cifršpión na Google.cz

Hledat pojem Cifršpión ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Cifršpión ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Cifršpión ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Cifršpión na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Cifršpión například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Cifršpión, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Cifršpión? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cifršpión? Definice pojmu Cifršpión je v kategorii Přezdívky

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v přezdívky.