Kdo je to?
Kdo je Lukáš Houdek? Životopis Lukáš Houdek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Lukáš Houdek

Kdo je Lukáš Houdek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Lukáš Houdek je český fotograf, lidskoprávní aktivista a novinář.
Vystudoval romistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a tématům spojeným nejen s romskou menšinou se věnuje po celý život, např. přispíval na server Romea.cz či spoluzaložil nakladatelství zaměřené na romskou literaturu.
Od roku 2014 se angažuje v projektu HateFree Culture, který si za úkol vytyčil mírnit nenávistné nálady ve společnosti namířené proti lidem jiné etnicity, náboženství či sexuální orientace. Tato jeho role narostla obzvášť během uprchlické krize, která hýbala Evropou od roku 2015.
Lukáš Houdek je též známý jako fotograf. Jeho fotografie a výstavy jsou často angažované a reagují na aktuální či lidskoprávní témata. Rozruch například vzbudila jeho výstava Umění zabíjet, věnující se poválečnému odsunu německého obyvatelstva z Československa, kdy demonstroval násilí, které se vyháněným lidem dělo, na fotografiích panenek.Kdo je Lukáš Houdek? Životopis Lukáš Houdek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Lukáš Houdek

Národnost: česká
Datum narození: 8. října 1984
Místo narození: Stříbro,

Tento text (Lukáš Houdek) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Sádrokarton? Víte co je Mea culpa? Znáte definici termínu Rovnodennost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mauzoleum?

Klíčová slova: Lukáš Houdek, narození, osobnosti, wiki, národnost, popis, kdo je Lukáš Houdek?, zajímavosti, život, Lukáš Houdek, datum narození, biografie, informace, místo narození, kdy se narodil Lukáš Houdek?, wikipedie

Pojem Lukáš Houdek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Lukáš Houdek v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lukáš Houdek ve Wikimedia Commons

Najít termín Lukáš Houdek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Lukáš Houdek ve Wikislovníku

Najít heslo Lukáš Houdek na Google.cz

Hledat výraz Lukáš Houdek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Houdek například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lukáš Houdek

Právě jste zjistili Kdo je to Lukáš Houdek? Kdy se narodil Lukáš Houdek? Kde se narodil Lukáš Houdek? Lukáš Houdek patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, reportérka, lukáš Houdek, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lukáš Houdek dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Houdek i v jiné kategorii než je novináři.