Kdo je to?
Kdo je to, byl Fízl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fízl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fízl?

Co znamená a jaký je význam slova Fízl?

Fízl je hanlivé označení příslušníka tajné policie nebo kriminalisty. Taktéž je to označení pro udavače, důvěrníka, konfidenta nebo donašeče. Původ slova fízl hledejme už v latině ve slově Fiducia - důvěra. Do češtiny se slovo dostalo z němčiny. Existuje i teorie, že slovo fízl pochází z německého slova Visel (penis), resp. z argotického slova Fiesel označujícího penis, zrádce, pasáka resp. nesympatického člověka.Kdo je to, byl Fízl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fízl? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fízl? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Komaxit? Víte, co je to LAN? Rozumíte pojmu Cappuccino? Rozumíte pojmu Durální vak?

Klíčová slova: formulace, wiki, etymologie, pojem, kdo to je, lexikon, význam slova, synonymum, význam, termín, hanlivé, kdo je Fízl?, co je to Fízl?, co znamená, popis, Fízl

Pojem Fízl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Fízl ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Fízl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Fízl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Fízl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fízl například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Fízl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fízl? Kdo to byl Fízl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fízl? Definice pojmu Fízl je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Fízl i v jiné sekci než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.