Kdo je to?
Kdo je to Fízl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fízl? Lidé, hanlivé

Fízl

Co znamená a jaký je význam slova Fízl?

Fízl je hanlivé označení příslušníka tajné policie nebo kriminalisty. Taktéž je to označení pro udavače, důvěrníka, konfidenta nebo donašeče. Původ slova fízl hledejme už v latině ve slově Fiducia - důvěra. Do češtiny se slovo dostalo z němčiny. Existuje i teorie, že slovo fízl pochází z německého slova Visel (penis), resp. z argotického slova Fiesel označujícího penis, zrádce, pasáka resp. nesympatického člověka.


Kdo je to Fízl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fízl? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Fízl sdílejte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Pesto? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brucelóza? Rozumíte pojmu Wallpaper? Znáte termín Idea?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, informace, Fízl, hanlivé, slovo, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, význam slova, etymologie, popis, wikipedie, heslo, význam, odborný výraz

Pojem Fízl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Fízl zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Fízl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Fízl na Youtube

Hledat frázi Fízl ve Wikipedii

Vyhledat termín Fízl na Google obrázcích

Vyhledat termín Fízl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fízl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Fízl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Fízl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fízl? Definice pojmu Fízl je v kategorii Hanlivé

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.