Kdo je to?
Kdo je to Fízl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fízl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fízl?

Co znamená a jaký je význam slova Fízl?

Fízl je hanlivé označení příslušníka tajné policie nebo kriminalisty. Taktéž je to označení pro udavače, důvěrníka, konfidenta nebo donašeče. Původ slova fízl hledejme už v latině ve slově Fiducia - důvěra. Do češtiny se slovo dostalo z němčiny. Existuje i teorie, že slovo fízl pochází z německého slova Visel (penis), resp. z argotického slova Fiesel označujícího penis, zrádce, pasáka resp. nesympatického člověka.


Kdo je to Fízl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fízl? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fízl? s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Džuveč? Víte, co je to Vyhřezlá ploténka? Rozumíte pojmu Glukagon? Rozumíte pojmu Astrologie?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, popis, lexikon, význam pojmu, wikipedie, přesný výraz, termín, přesný význam, co znamená, synonymum, Fízl, pojem, wiki, přesný výraz, původ slova

Pojem Fízl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Fízl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Fízl na Google obrázcích

Vyhledat heslo Fízl ve Wikipedii

Najít pojem Fízl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Fízl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fízl například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fízl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fízl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fízl? Definice pojmu Fízl se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.