Kdo je to?
Kdo je Jan Lacina? Životopis Jan Lacina, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jan Lacina?

Kdo je Jan Lacina? Životopis, informace, biografie, politici

Jan Lacina je český politik a bývalý novinář.
Vystudoval politologii na Západočeské univerzitě a masovou a mediální komunikaci na Karlově univerzitě.
Následně začal pracovat v médiích. V průběhu své kariéry prošel redakcemi Reflexu nebo Lidových novin a působil na stanici Nova, Prima i v České televizi. Na ČT se podílel například na natáčení pořadů Krásný ztráty nebo 13. komnata. V roce 2000 byl také členem realizačního týmu projektu Praha - Evropské město kultury 2000. Mimo jiné také působil jako textař a podnikatel.
Postupně přecházel z podnikatelských a žurnalistických projektů do politické sféry. V roce 2015 vstoupil do hnutí Starostové a nezávislí. Už v předcházejícím roce 2014 uspěl v komunálních volbách a stal se místostarostou Prahy 6. Do poslanecké sněmovny kandidoval v letech 2017 a 2021. Stát se poslancem se mu však podařilo až při druhé kandidatuře.Kdo je Jan Lacina? Životopis Jan Lacina, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jan Lacina

Národnost: česká
Datum narození: 25. ledna 1970
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Lacina? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Troposféra? Znáte definici termínu Vánočka? Vzpomenete si na definici slova Dřevoplast? Pamatujete si definici pojmu Břit?

Klíčová slova: život, informace, zajímavosti, vysvětlení, národnost, biografie, politici, místo narození, kde se narodil Jan Lacina?, popis, životopis, Jan Lacina, osobnost, kdo je Jan Lacina?, osobnosti, lexikon

Pojem Jan Lacina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jan Lacina

Zkusit najít termín Jan Lacina ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jan Lacina na Youtube

Hledat slovo Jan Lacina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jan Lacina ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Jan Lacina na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Lacina například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Lacina

Právě nyní již víte Kdo je to Jan Lacina? Kdy se narodil Jan Lacina? Kde se narodil Jan Lacina? Jan Lacina je v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Lacina dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Lacina i v jiné kategorii než je politici.