Kdo je to?
Kdo je to Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Kohák?

Kdo je to Jakub Kohák? Stručný životopis

Jakub Kohák je filmový režisér, herec a věnuje se také režírování reklam. Vystupuje také v rádiu Evropa 2 v ranní show. Zde se v roli Bombucmana snaží hájit práva posluchačů.
K jeho rolím patří Instalatér z Tuchlovic, Pečený sněhulák a také role ve filmech Čert ví proč, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor, U mě dobrý, Hlídač č.47 a dalších. Jakub Kohák je autorem televizních reklam na Pepsi, Kofolu, pro Nadaci Terezy Maxové, T-Mobile nebo Vodafone.Kdo je to Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jakub Kohák

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1974
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Jakub Kohák můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronický recept? Pamatujete si definici pojmu Pluralita? Znáte pojem Monarchie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spyware?

Klíčová slova: popis, význam slova, co je to Jakub Kohák?, přesný význam, pojem, původ slova, heslo, přesný výraz, informace, Jakub Kohák, význam pojmu, význam, synonymum, popis, kdo je Jakub Kohák?, herectví

Pojem Jakub Kohák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Jakub Kohák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jakub Kohák ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Jakub Kohák na Google.cz

Najít pojem Jakub Kohák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Kohák například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Jakub Kohák? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jakub Kohák? Kdo to byl Jakub Kohák? Kdy se narodil Jakub Kohák? Kde se narodil Jakub Kohák? Jakub Kohák se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jakub Kohák třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kohák i v jiné kategorii než je herectví.