Kdo je to?
Kdo je Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jakub Kohák?

Kdo je Jakub Kohák? Životopis, informace, biografie, herectví

Jakub Kohák je filmový režisér, herec a věnuje se také režírování reklam. Vystupuje také v rádiu Evropa 2 v ranní show. Zde se v roli Bombucmana snaží hájit práva posluchačů.
K jeho rolím patří Instalatér z Tuchlovic, Pečený sněhulák a také role ve filmech Čert ví proč, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor, U mě dobrý, Hlídač č.47 a dalších. Jakub Kohák je autorem televizních reklam na Pepsi, Kofolu, pro Nadaci Terezy Maxové, T-Mobile nebo Vodafone.Kdo je Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Jakub Kohák

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1974
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Kohák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Respekt? Znáte termín Konflikt? Znáte pojem Didaktika? Víte, co je to Státní smutek?

Klíčová slova: národnost, informace, Jakub Kohák, místo narození, lexikon, wiki, kdy se narodil Jakub Kohák?, narození, vysvětlení, Jakub Kohák, zajímavosti, osobnosti, kde se narodil Jakub Kohák?, život, herectví, wikipedie

Pojem Jakub Kohák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Jakub Kohák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Kohák ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jakub Kohák na Youtube

Zkusit najít slovo Jakub Kohák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Kohák například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Jakub Kohák? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jakub Kohák? Kdy se narodil Jakub Kohák? Kde se narodil Jakub Kohák? Jakub Kohák se nachází v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Jakub Kohák třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kohák i v jiné kategorii než je herectví.