Kdo je to?
Kdo je Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jakub Kohák?

Kdo je Jakub Kohák? Životopis, informace, biografie, herectví

Jakub Kohák je filmový režisér, herec a věnuje se také režírování reklam. Vystupuje také v rádiu Evropa 2 v ranní show. Zde se v roli Bombucmana snaží hájit práva posluchačů.
K jeho rolím patří Instalatér z Tuchlovic, Pečený sněhulák a také role ve filmech Čert ví proč, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor, U mě dobrý, Hlídač č.47 a dalších. Jakub Kohák je autorem televizních reklam na Pepsi, Kofolu, pro Nadaci Terezy Maxové, T-Mobile nebo Vodafone.Kdo je Jakub Kohák? Životopis Jakub Kohák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jakub Kohák

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1974
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jakub Kohák sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Respekt? Znáte pojem Duatlon? Znáte pojem Pranýř? Vzpomenete si na definici slova Galaretka?

Klíčová slova: informace, narození, národnost, kdy se narodil Jakub Kohák?, kde se narodil Jakub Kohák?, lexikon, vysvětlení, kdo je Jakub Kohák?, zajímavosti, popis, životopis, osobnosti, místo narození, biografie, wiki, Jakub Kohák

Pojem Jakub Kohák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Jakub Kohák v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Jakub Kohák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jakub Kohák ve Wikislovníku

Hledat frázi Jakub Kohák ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Kohák ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jakub Kohák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Kohák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Kohák

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jakub Kohák? Kdy se narodil Jakub Kohák? Kde se narodil Jakub Kohák? Jakub Kohák se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jakub Kohák dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Kohák i v jiné kategorii než je herectví.