Kdo je to?
Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harpyje?

Jaký je význam slova Harpyje? Co to znamená?

Harpyje je monstrum z antických bájí, které vypadá z poloviny jako pták a z poloviny jako žena. Původně zosobňovaly bouřky a mračna, později byl výraz harpyje používán pro zlé tvory, kteří člověku škodili. Známé jsou harpyje z bájí o Fíneovi a Argonautech, kde harpyje slepého věštce Fínea mučily za to, že se zbavil svých synů a byl potrestán věčným hladem.
Tyto bytosti jsou známé i v heraldice, zde jsou zpodobňovány jako orel s ženským obličejem a ňadry.Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Harpyje s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Portfolio? Znáte definici termínu Jedlá soda? Rozumíte pojmu Špalda? Pamatujete si definici pojmu Hurikán?

Klíčová slova: původ slova, slovo, informace, etymologie, odborný výraz, význam slova, význam, co je to Harpyje?, definice, wiki, popis, vysvětlení, kdo to je, formulace, synonymum, význam pojmu

Pojem Harpyje je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Harpyje v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harpyje ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Harpyje ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Harpyje ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Harpyje ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harpyje například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Harpyje? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Harpyje? Kdo to byl Harpyje? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harpyje? Definice pojmu Harpyje se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.