Kdo je to?
Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harpyje?

Jaký je význam slova Harpyje? Co to znamená?

Harpyje je monstrum z antických bájí, které vypadá z poloviny jako pták a z poloviny jako žena. Původně zosobňovaly bouřky a mračna, později byl výraz harpyje používán pro zlé tvory, kteří člověku škodili. Známé jsou harpyje z bájí o Fíneovi a Argonautech, kde harpyje slepého věštce Fínea mučily za to, že se zbavil svých synů a byl potrestán věčným hladem.
Tyto bytosti jsou známé i v heraldice, zde jsou zpodobňovány jako orel s ženským obličejem a ňadry.Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Harpyje můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je All inclusive? Pamatujete si definici pojmu Lýko? Rozumíte pojmu Skydrive? Vzpomněli byste si co znamená slovo Americká hypotéka?

Klíčová slova: co je to Harpyje?, termín, nadpřirozené, co znamená, původ slova, synonymum, význam slova, wiki, význam, pojem, etymologie, Harpyje, popis, slovo, heslo, popis

Pojem Harpyje je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Harpyje v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harpyje ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Harpyje ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Harpyje ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Harpyje ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Harpyje například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harpyje

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Harpyje? Kdo to byl Harpyje? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harpyje? Definice pojmu Harpyje patří do sekce nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Harpyje i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.