Kdo je to?
Kdo je Jan Vojtko? Životopis Jan Vojtko, osobnosti, slavný člověk z kategorie psychologie

Kdo je Jan Vojtko?

Kdo je Jan Vojtko? Životopis, informace, biografie, psychologie

Jan Vojtko je český terapeut a kouč, zaměřující se na párové a individuální terapie, a také spisovatel.
Dosáhl magisterského titulu v oblasti vzdělávání dospělých. Věnuje se koučingu, párové terapii, konzultacím a pořádání vzdělávacích kurzů. Ve své praxi používá především kognitivně-behaviorální terapii.
Spolu s Ester Geislerovou a Josefínou Bakošovou vytvořil představení Terapie sdílením, které reflektuje otázky spojené s moderními vztahy.
Kromě vedení terapií, kurzů a seminářů se věnuje podnikání, publikaci článků z oboru a vystupuje v tematicky zaměřených pořadech v rádiu a televizi.
Jan Vojtko je autorem knihy vztahující se k jeho profesi - Vztahy a mýty: Párová terapie do kapsy (2020). Kromě toho se věnuje literární tvorbě určené dětem a young adult: Řeka s rozpuštěnými vlasy (2015), Morana Mařena (2017) a Polednice Plešatá palice (2019).Kdo je Jan Vojtko? Životopis Jan Vojtko, osobnosti, slavný člověk z kategorie psychologie

Základní údaje o osobě Jan Vojtko

Národnost: česká
Datum narození: 1975

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Vojtko? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Remdesivir? Znáte definici termínu Doslov? Znáte pojem Raut? Pamatujete si definici pojmu Bilaterální dohoda?

Klíčová slova: datum narození, wiki, Jan Vojtko, lexikon, osobnosti, život, wikipedie, psychologie, životopis, kdy se narodil Jan Vojtko?, vysvětlení, informace, národnost, psychologie, kdo je Jan Vojtko?, biografie

Pojem Jan Vojtko je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Jan Vojtko na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Jan Vojtko na Youtube

Hledat pojem Jan Vojtko ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jan Vojtko ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Jan Vojtko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Vojtko například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jan Vojtko?

Právě jste zjistili Kdo je to Jan Vojtko? Kdy se narodil Jan Vojtko? Jan Vojtko patří do sekce Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jan Vojtko kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Vojtko i v jiné kategorii než je psychologie.