Kdo je to?
Kdo je Jan Vojtko? Životopis Jan Vojtko, osobnosti, slavný člověk z kategorie psychologie

Jan Vojtko

Kdo je Jan Vojtko? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, psychologie

Jan Vojtko je český terapeut a kouč, zaměřující se na párové a individuální terapie, a také spisovatel.
Dosáhl magisterského titulu v oblasti vzdělávání dospělých. Věnuje se koučingu, párové terapii, konzultacím a pořádání vzdělávacích kurzů. Ve své praxi používá především kognitivně-behaviorální terapii.
Spolu s Ester Geislerovou a Josefínou Bakošovou vytvořil představení Terapie sdílením, které reflektuje otázky spojené s moderními vztahy.
Kromě vedení terapií, kurzů a seminářů se věnuje podnikání, publikaci článků z oboru a vystupuje v tematicky zaměřených pořadech v rádiu a televizi.
Jan Vojtko je autorem knihy vztahující se k jeho profesi - Vztahy a mýty: Párová terapie do kapsy (2020). Kromě toho se věnuje literární tvorbě určené dětem a young adult: Řeka s rozpuštěnými vlasy (2015), Morana Mařena (2017) a Polednice Plešatá palice (2019).Kdo je Jan Vojtko? Životopis Jan Vojtko, osobnosti, slavný člověk z kategorie psychologie

Hlavní data o osobě Jan Vojtko

Národnost: česká
Datum narození: 1975

Tento text (Jan Vojtko) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fixní náklady? Vzpomenete si na definici slova Alterace? Znáte pojem Fanatismus? Vzpomněli byste si na význam slova Pecorino?

Klíčová slova: Jan Vojtko, osobnost, lexikon, život, životopis, wiki, psychologie, vysvětlení, datum narození, národnost, informace, kdy se narodil Jan Vojtko?, wikipedie, psychologie, zajímavosti, osobnosti

Pojem Jan Vojtko je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Jan Vojtko ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jan Vojtko ve vyhledávači Qwant

Najít termín Jan Vojtko ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Jan Vojtko v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Jan Vojtko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Vojtko například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Vojtko

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jan Vojtko? Kdy se narodil Jan Vojtko? Jan Vojtko se nachází v kategorii Psychologie

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jan Vojtko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Vojtko i v jiné kategorii než je psychologie.