Kdo je to?
Kdo je Jan Vojtko? Životopis Jan Vojtko, osobnosti, slavný člověk z kategorie psychologie

Kdo je Jan Vojtko?

Kdo je Jan Vojtko? Životopis, informace, biografie, psychologie

Jan Vojtko je český terapeut a kouč, zaměřující se na párové a individuální terapie, a také spisovatel.
Dosáhl magisterského titulu v oblasti vzdělávání dospělých. Věnuje se koučingu, párové terapii, konzultacím a pořádání vzdělávacích kurzů. Ve své praxi používá především kognitivně-behaviorální terapii.
Spolu s Ester Geislerovou a Josefínou Bakošovou vytvořil představení Terapie sdílením, které reflektuje otázky spojené s moderními vztahy.
Kromě vedení terapií, kurzů a seminářů se věnuje podnikání, publikaci článků z oboru a vystupuje v tematicky zaměřených pořadech v rádiu a televizi.
Jan Vojtko je autorem knihy vztahující se k jeho profesi - Vztahy a mýty: Párová terapie do kapsy (2020). Kromě toho se věnuje literární tvorbě určené dětem a young adult: Řeka s rozpuštěnými vlasy (2015), Morana Mařena (2017) a Polednice Plešatá palice (2019).Kdo je Jan Vojtko? Životopis Jan Vojtko, osobnosti, slavný člověk z kategorie psychologie

Hlavní informace o osobě Jan Vojtko

Národnost: česká
Datum narození: 1975

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Vojtko sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Řádný život? Víte co je Kiwano? Znáte pojem Aniont? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výsledovka?

Klíčová slova: popis, psychologie, osobnosti, Jan Vojtko, wiki, vysvětlení, národnost, život, datum narození, zajímavosti, informace, biografie, lexikon, wikipedie, životopis, osobnost

Pojem Jan Vojtko je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jan Vojtko v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Jan Vojtko na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Vojtko ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jan Vojtko na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jan Vojtko ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Jan Vojtko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Vojtko například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Vojtko

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jan Vojtko? Kdy se narodil Jan Vojtko? Jan Vojtko se nachází v sekci Psychologie

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Vojtko řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Vojtko i v jiné kategorii než je psychologie.