Kdo je to?
Kdo byl Stanislav Zindulka? Životopis Stanislav Zindulka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo byl Stanislav Zindulka?

Kdo byl Stanislav Zindulka? Životopis, informace, biografie, herectví

Stanislav Zindulka byl známý herec, představitel mnoha především menších rolí. Jeho herecké umění bylo oceněno Českým lvem a Cenou Thálie. Byl absolventem DAMU, působil v divadle v Hradci Králové a v Divadle bratří Mrštíků. Do Prahy mohl přejít až po roce 1989. Zde hrál v Činoherním klubu a Městských divadlech pražských. V televizi vystupoval v nedělní Chvilce poezie, hrál v pohádkách i seriálech.
Stanislav Zindulka hrál i v řadě filmů - např. Váhavý střelec, Hanele, Konec básníků v Čechách, Báječná léta pod psa, Pasáž, Učitel tance, Stůj, nebo se netrefím a mnoha dalších. Hlavní roli ztvárnil v dramatu Jasnovidka.Kdo byl Stanislav Zindulka? Životopis Stanislav Zindulka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Stanislav Zindulka

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1932
Místo narození: Jilemnice
Datum úmrtí: 14.3.2019

Popis osobnosti Stanislav Zindulka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Čistý obrat? Znáte definici termínu Jasmínová rýže? Znáte definici termínu Hypertonický nápoj? Pamatujete si definici pojmu Dip?

Klíčová slova: informace, kdo je Stanislav Zindulka?, kdy se narodil Stanislav Zindulka?, osobnost, kde se narodil Stanislav Zindulka?, herectví, wiki, herectví, národnost, Stanislav Zindulka, Kdy zemřel Stanislav Zindulka, lexikon, popis, narození, nežijící, život

Pojem Stanislav Zindulka je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Stanislav Zindulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Stanislav Zindulka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Stanislav Zindulka na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Stanislav Zindulka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stanislav Zindulka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Stanislav Zindulka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Stanislav Zindulka? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo byl Stanislav Zindulka? Kdy se narodil Stanislav Zindulka? Kde se narodil Stanislav Zindulka? Kdy zemřel Stanislav Zindulka? Stanislav Zindulka je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Stanislav Zindulka třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stanislav Zindulka i v jiné kategorii než je herectví.