Kdo je to?
Kdo byl Stanislav Zindulka? Životopis Stanislav Zindulka, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Stanislav Zindulka?

Kdo to byl Stanislav Zindulka? Stručný životopis

Stanislav Zindulka byl známý herec, představitel mnoha především menších rolí. Jeho herecké umění bylo oceněno Českým lvem a Cenou Thálie. Byl absolventem DAMU, působil v divadle v Hradci Králové a v Divadle bratří Mrštíků. Do Prahy mohl přejít až po roce 1989. Zde hrál v Činoherním klubu a Městských divadlech pražských. V televizi vystupoval v nedělní Chvilce poezie, hrál v pohádkách i seriálech.
Stanislav Zindulka hrál i v řadě filmů - např. Váhavý střelec, Hanele, Konec básníků v Čechách, Báječná léta pod psa, Pasáž, Učitel tance, Stůj, nebo se netrefím a mnoha dalších. Hlavní roli ztvárnil v dramatu Jasnovidka.Kdo byl Stanislav Zindulka? Životopis Stanislav Zindulka, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Stanislav Zindulka

Národnost: česká
Datum narození: 5.5.1932
Místo narození: Jilemnice
Datum úmrtí: 14.3.2019

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Stanislav Zindulka sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Čistý obrat? Vzpomněli byste si co označuje výraz Implementace? Znáte definici termínu Špejchar? Znáte termín Slámové víno?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, definice, wiki, přesný výraz, význam slova, lexikon, vysvětlení, synonymum, co je to Stanislav Zindulka?, význam, původ slova, pojem, kdo je Stanislav Zindulka?, formulace, kdo to je

Pojem Stanislav Zindulka je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Stanislav Zindulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Stanislav Zindulka na Google.cz

Najít výraz Stanislav Zindulka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Stanislav Zindulka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Stanislav Zindulka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Stanislav Zindulka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Stanislav Zindulka? Kdo to byl Stanislav Zindulka? Kdy se narodil Stanislav Zindulka? Kde se narodil Stanislav Zindulka? Kdy zemřel Stanislav Zindulka? Stanislav Zindulka se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Stanislav Zindulka třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stanislav Zindulka i v jiné kategorii než je herectví.