Kdo je to?
Kdo je to Jiří Růžička? Životopis Jiří Růžička, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Růžička?

Kdo je to Jiří Růžička? Stručný životopis

Jiří Růžička je pedagog a politik. V roce 2018 se stal prvním místopředsedou Senátu PČR. Působil také jako senátor a zastupitel Prahy 6. Absolvoval studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK, obor český jazyk a literatura a tělesná výchova. Poté vyučoval na několika školách, naposledy na pražském Gymnáziu Jana Keplera, kde zvítězil v konkurzním řízení a stal se ředitelem školy.
Jiří Růžička se zabývá koncepcí vzdělávání zvláště na středních školách a podílel se na tvorbě školních vzdělávacích programů. Angažuje se také v zážitkové pedagogice a prevenci sociálně patologických jevů. Za svou práci získal několik cen.Kdo je to Jiří Růžička? Životopis Jiří Růžička, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jiří Růžička

Národnost: česká
Datum narození: 12. května 1948
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Růžička s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Renta? Znáte termín Koliformní bakterie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jóga? Víte, co je to Šikana?

Klíčová slova: definice, přesný význam, wiki, slovo, přesný výraz, politici, co je to Jiří Růžička?, kdo to je, heslo, Jiří Růžička, popis, původ slova, lexikon, informace, formulace, synonymum

Pojem Jiří Růžička je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jiří Růžička

Najít termín Jiří Růžička na Google.cz

Zkusit najít frázi Jiří Růžička ve Wikipedii

Hledat pojem Jiří Růžička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Jiří Růžička ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Růžička například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jiří Růžička? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Růžička? Kdo to byl Jiří Růžička? Kdy se narodil Jiří Růžička? Kde se narodil Jiří Růžička? Jiří Růžička je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jiří Růžička kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Růžička i v jiné kategorii než je politici.