Kdo je to?
Kdo je Anastacia? Životopis Anastacia, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Anastacia

Kdo je Anastacia? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Anastacia Lyn Newton, rozená Newkirk, je americká popová zpěvačka, skladatelka a textařka. Anastacia se narodila v americkém Chicagu do rodiny zpěváka a herečky a měla další dva sourozence (sestra Shawn a bratr Brian). V dětství se s rodiči přestěhovala do New Yorku, kde začala docházet na uměleckou dětskou školu ve čtvrti Manhattan. I přes Crohnovu chorobu se věnovala tanci. Na počátku 90. let začala hrávat v hudebních videoklipech na hudební stanici MTV. Roku 1998 o sobě dala vědět v amatérské pěvecké soutěži na MTV, kde se probojovala až do finále, díky čemuž získala nabídky hned z několika nahrávacích společností.
Debutové album Not That King vydala Anastacia roku 1999. Album se stalo ihned úspěšným a v 8 zemích světa se deska dostala do Top 10. Titulní píseň I’m Outta Love se ve stejném roce stala v Austrálii nejoblíbenější písní. Druhé album s názvem Freak of Nature (2002) nezaznamenalo tak velký úspěch jako její debutové album. Ve stejném roce zazpívala na koncertě společně se Shakirou, Celine Dion a Cher. Rovněž byla vybrána, aby vytvořila hlavní píseň pro Mistrovství světa ve fotbale, které se roku 2002 hrálo v Jižní Koreji. Píseň nesla název Boom. V následujícím roce Anastacia nazpívala hlavní píseň k muzikálu Chicago (2003). Píseň se jmenovala Love Is a Crime.
V té době se zpěvačka léčila z rakoviny prsu. Poté se dala na nahrávání třetího alba s názvem Anastacia, které vyšlo roku 2004. Obsahovala hity jako Left Outside Alone, Sick and Tired, Welcome To My Truth, Heavy on My Heart nebo I Do. Píseň I Do napsala společně se zpěvákem Sonnym Sandovalem ze skupiny P.O.D.
Roku 2005 následovala deska Pieces of a dream s jejími největšími hity a navíc s písněmi Everything Burns a Belong to You (duet se zpěvákem Erosem Ramazzottim). Další studiové album Heavy Rotation vyšlo roku 2008. Další album neslo název It’s a Man’s World (2012). V roce 2013 se ji rakovina prsu vrátila a Anastacia musela podstoupit mastektomii. Po druhém vítězství nad rakovinou nahrála své šesté album Resurrection (2014). Založila také nadaci pro výzkum rakoviny prsu. Doposud poslední album Evolution vydala v roce 2017.
Od roku 2007 je vdaná za bodyguarda Wayna Newtona. Anastacia nemá žádné děti.



Kdo je Anastacia? Životopis Anastacia, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Anastacia

Národnost: americká
Datum narození: 17. 9. 1968
Místo narození: Chicago, Illinois, USA

Zaujala vás biografie osobnosti Anastacia? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Klub 27? Znáte definici termínu Předdůchod? Vzpomněli byste si na význam slova Průliv? Pamatujete si definici pojmu Lupus?

Klíčová slova: datum narození, wikipedie, kdo je Anastacia?, hudba, popis, narození, Anastacia, kdy se narodila Anastacia?, osobnosti, zajímavosti, hudba, vysvětlení, Anastacia, informace, lexikon, biografie

Pojem Anastacia je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Anastacia ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Anastacia ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Anastacia ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Anastacia ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Anastacia na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anastacia například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Anastacia? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Anastacia? Kdy se narodila Anastacia? Kde se narodila Anastacia? Anastacia se nachází v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Anastacia dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anastacia i v jiné kategorii než je hudba.