Kdo je to?
Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Kdo je to Numismatik?

Jaký je význam slova Numismatik? Co to znamená?

Numismatik je vědec, odborník, který se zabývá historií platidel. Nemusí se jednat jenom o mince, ale numizmatika zkoumá také bankovky, cenné papíry a jiné typy platidel.Kdo je to, byl Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Numismatik? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Numismatik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Root? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elipsoid? Vzpomněli byste si co znamená slovo Folikul? Znáte termín Bengalín?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, termín, co znamená, význam, wiki, synonymum, význam pojmu, význam slova, Numismatik, kdo to je, formulace, pojem, záliby, slovo, heslo

Pojem Numismatik je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Numismatik

Zkusit najít slovo Numismatik ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Numismatik ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Numismatik ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Numismatik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Numismatik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Numismatik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Numismatik? Kdo to byl Numismatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Numismatik? Definice pojmu Numismatik je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Numismatik hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.