Kdo je to?
Kdo je to Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Numismatik? Lidé, záliby

Numismatik

Jaký je význam slova Numismatik? Co to znamená?

Numismatik je vědec, odborník, který se zabývá historií platidel. Nemusí se jednat jenom o mince, ale numizmatika zkoumá také bankovky, cenné papíry a jiné typy platidel.Kdo je to Numismatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Numismatik? Lidé, záliby

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Umění? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aritmetický průměr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tepelné čerpadlo? Znáte termín Žabomyší válka?

Klíčová slova: wiki, Numismatik, definice, wikipedie, význam, pojem, původ slova, slovo, formulace, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, etymologie, lexikon, vysvětlení, popis

Pojem Numismatik je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Numismatik v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Numismatik na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Numismatik ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Numismatik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Numismatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Numismatik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Numismatik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Numismatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Numismatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Numismatik? Definice pojmu Numismatik patří do sekce Záliby

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace výraz, text, termín, pojem řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.