Kdo je to?
Kdo je to Kulturista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kulturista? Lidé, sport

Kdo je to Kulturista?

Jaký je význam slova Kulturista? Co to znamená?

Kulturistika je sport, jehož cílem je dosáhnout ideálního vzhledu těla. Jedná se především o snahu dosáhnout dokonale vyrýsovaného svalstva a těla, které bude mít správné proporce.
Kulturistika jako sportovní odvětví se začala vyvíjet v 19. století. Kulturisté musejí zvládnout velké tréninkové dávky a dodržovat speciální jídelníčky. Následně prezentují své výsledky na soutěžích, které mohou mít národní i mezinárodní charakter.
S kulturistikou jsou však také často spojovány různé formy dopingu.Kdo je to Kulturista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kulturista? Lidé, sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kulturista s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Tabulátor? Víte co je Zonky? Vzpomněli byste si na význam slova Panaricium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Futurismus?

Klíčová slova: synonymum, pojem, lexikon, význam pojmu, význam slova, wikipedie, sport, přesný význam, co znamená, přesný výraz, slovo, přesný výraz, Kulturista, popis, definice, význam

Pojem Kulturista je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Kulturista

Zkusit najít Kulturista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Kulturista na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Kulturista na Youtube

Najít termín Kulturista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Kulturista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kulturista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kulturista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kulturista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kulturista? Definice pojmu Kulturista se nachází v sekci Sport

Text napsán pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než sport).