Kdo je to?
Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alessia Cara?

Kdo je Alessia Cara? Životopis, informace, biografie, hudba

Alessia Caracciolo je kanadská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v kanadském městě Brampton, ve státě Ontario. Od mala se Alessia Cara zajímala o divadlo a hudbu (hraje na kytaru). Ve 13 letech si založila Youtube kanál, kde přidávala vlastní akustické cover verze známých skladeb. V roce 2014 podepsala smlouvu s nahrávací společností EP Entertainment a Def Jam Recordings. Její debutová skladba Here skončila na 19. místě v hitparádě Canadian Hot 100. O rok později vydala první EP Four Pink Walls. Ve stejném roce vydala první debutové album Know It All, které se umístilo v hitparádě Billboard 200 na 9. místě.
Obdržela cenu Juno pro objev roku (2016) a v onom roce byla předskokanem skupiny Coldplay na turné po Severní Americe a Evropě. S raperem Zeddem spolupracovala na videoklipu pro píseň Stay a s raperem Logicem na videoklipu pro píseň 1-800-273-8255.
Jako první Kanaďanka v historii vyhrála cenu Grammy v kategorii objev roku (2018). Ten samý rok vyšel videoklip k písni Growing Pains, který obdržel cenu MTV za nejlepší video. Po třech letech vydala druhé studiové album The Pain of Growing.Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Alessia Cara

Národnost: kanadská
Datum narození: 11. 7. 1996
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada

Tento text (Alessia Cara) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Doping? Vzpomněli byste si co označuje výraz Litografie? Víte co je Rektifikace? Znáte termín Ricochet?

Klíčová slova: kdy se narodila Alessia Cara?, národnost, Alessia Cara, hudba, životopis, popis, lexikon, wikipedie, vysvětlení, osobnost, hudba, informace, narození, zajímavosti, osobnosti, wiki

Pojem Alessia Cara je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Alessia Cara

Zkusit najít pojem Alessia Cara ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Alessia Cara ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Alessia Cara ve Wikipedii

Vyhledat termín Alessia Cara na Google.cz

Vyhledat výraz Alessia Cara ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessia Cara například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alessia Cara

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alessia Cara? Kdy se narodila Alessia Cara? Kde se narodila Alessia Cara? Alessia Cara je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alessia Cara řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessia Cara i v jiné kategorii než je hudba.