Kdo je to?
Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alessia Cara?

Kdo je Alessia Cara? Životopis, informace, biografie, hudba

Alessia Caracciolo je kanadská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v kanadském městě Brampton, ve státě Ontario. Od mala se Alessia Cara zajímala o divadlo a hudbu (hraje na kytaru). Ve 13 letech si založila Youtube kanál, kde přidávala vlastní akustické cover verze známých skladeb. V roce 2014 podepsala smlouvu s nahrávací společností EP Entertainment a Def Jam Recordings. Její debutová skladba Here skončila na 19. místě v hitparádě Canadian Hot 100. O rok později vydala první EP Four Pink Walls. Ve stejném roce vydala první debutové album Know It All, které se umístilo v hitparádě Billboard 200 na 9. místě.
Obdržela cenu Juno pro objev roku (2016) a v onom roce byla předskokanem skupiny Coldplay na turné po Severní Americe a Evropě. S raperem Zeddem spolupracovala na videoklipu pro píseň Stay a s raperem Logicem na videoklipu pro píseň 1-800-273-8255.
Jako první Kanaďanka v historii vyhrála cenu Grammy v kategorii objev roku (2018). Ten samý rok vyšel videoklip k písni Growing Pains, který obdržel cenu MTV za nejlepší video. Po třech letech vydala druhé studiové album The Pain of Growing.Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Alessia Cara

Národnost: kanadská
Datum narození: 11. 7. 1996
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada

Tento text (Alessia Cara) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Kružba? Pamatujete si definici pojmu Osteoporóza? Víte co je Šejkr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hic sunt leones?

Klíčová slova: kdy se narodila Alessia Cara?, zajímavosti, Alessia Cara, lexikon, wiki, narození, kdo je Alessia Cara?, život, národnost, informace, Alessia Cara, hudba, životopis, wikipedie, vysvětlení, kde se narodila Alessia Cara?

Pojem Alessia Cara je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alessia Cara ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Alessia Cara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Alessia Cara na Google.cz

Hledat frázi Alessia Cara v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessia Cara například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Alessia Cara?

Nyní již víte Kdo je to Alessia Cara? Kdy se narodila Alessia Cara? Kde se narodila Alessia Cara? Alessia Cara je v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alessia Cara dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessia Cara i v jiné kategorii než je hudba.