Kdo je to?
Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alessia Cara?

Kdo je Alessia Cara? Životopis, informace, biografie, hudba

Alessia Caracciolo je kanadská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v kanadském městě Brampton, ve státě Ontario. Od mala se Alessia Cara zajímala o divadlo a hudbu (hraje na kytaru). Ve 13 letech si založila Youtube kanál, kde přidávala vlastní akustické cover verze známých skladeb. V roce 2014 podepsala smlouvu s nahrávací společností EP Entertainment a Def Jam Recordings. Její debutová skladba Here skončila na 19. místě v hitparádě Canadian Hot 100. O rok později vydala první EP Four Pink Walls. Ve stejném roce vydala první debutové album Know It All, které se umístilo v hitparádě Billboard 200 na 9. místě.
Obdržela cenu Juno pro objev roku (2016) a v onom roce byla předskokanem skupiny Coldplay na turné po Severní Americe a Evropě. S raperem Zeddem spolupracovala na videoklipu pro píseň Stay a s raperem Logicem na videoklipu pro píseň 1-800-273-8255.
Jako první Kanaďanka v historii vyhrála cenu Grammy v kategorii objev roku (2018). Ten samý rok vyšel videoklip k písni Growing Pains, který obdržel cenu MTV za nejlepší video. Po třech letech vydala druhé studiové album The Pain of Growing.Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Alessia Cara

Národnost: kanadská
Datum narození: 11. 7. 1996
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alessia Cara? s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Kružba? Víte, co je to Tvořivost? Víte co je Zemská kůra? Rozumíte pojmu Internet věcí?

Klíčová slova: osobnosti, národnost, zajímavosti, wiki, Alessia Cara, Alessia Cara, místo narození, hudba, popis, život, lexikon, vysvětlení, kdo je Alessia Cara?, narození, informace, hudba

Pojem Alessia Cara je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Alessia Cara v dalších zdrojích

Zkusit najít Alessia Cara na Google.cz

Zkusit najít Alessia Cara na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Alessia Cara ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alessia Cara ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Alessia Cara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessia Cara například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alessia Cara

Právě nyní již víte Kdo je to Alessia Cara? Kdy se narodila Alessia Cara? Kde se narodila Alessia Cara? Alessia Cara se nachází v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alessia Cara dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessia Cara i v jiné kategorii než je hudba.