Kdo je to?
Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Alessia Cara

Kdo je Alessia Cara? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Alessia Caracciolo je kanadská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v kanadském městě Brampton, ve státě Ontario. Od mala se Alessia Cara zajímala o divadlo a hudbu (hraje na kytaru). Ve 13 letech si založila Youtube kanál, kde přidávala vlastní akustické cover verze známých skladeb. V roce 2014 podepsala smlouvu s nahrávací společností EP Entertainment a Def Jam Recordings. Její debutová skladba Here skončila na 19. místě v hitparádě Canadian Hot 100. O rok později vydala první EP Four Pink Walls. Ve stejném roce vydala první debutové album Know It All, které se umístilo v hitparádě Billboard 200 na 9. místě.
Obdržela cenu Juno pro objev roku (2016) a v onom roce byla předskokanem skupiny Coldplay na turné po Severní Americe a Evropě. S raperem Zeddem spolupracovala na videoklipu pro píseň Stay a s raperem Logicem na videoklipu pro píseň 1-800-273-8255.
Jako první Kanaďanka v historii vyhrála cenu Grammy v kategorii objev roku (2018). Ten samý rok vyšel videoklip k písni Growing Pains, který obdržel cenu MTV za nejlepší video. Po třech letech vydala druhé studiové album The Pain of Growing.Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Alessia Cara

Národnost: kanadská
Datum narození: 11. 7. 1996
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada

Zaujala vás biografie osobnosti Alessia Cara? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Dekadence? Znáte termín Pracovní smlouva? Víte co je Antioxidant? Víte, co je to HTTPs?

Klíčová slova: wiki, Alessia Cara, životopis, osobnost, kde se narodila Alessia Cara?, hudba, vysvětlení, wikipedie, popis, lexikon, kdo je Alessia Cara?, osobnosti, kdy se narodila Alessia Cara?, biografie, místo narození, datum narození

Pojem Alessia Cara je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Alessia Cara zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Alessia Cara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Alessia Cara v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Alessia Cara ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Alessia Cara ve Wikipedii

Najít pojem Alessia Cara na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessia Cara například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alessia Cara

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alessia Cara? Kdy se narodila Alessia Cara? Kde se narodila Alessia Cara? Alessia Cara se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, růžová kytara, alessia Cara, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Alessia Cara řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessia Cara i v jiné kategorii než je hudba.