Kdo je to?
Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alessia Cara?

Kdo je Alessia Cara? Životopis, informace, biografie, hudba

Alessia Caracciolo je kanadská zpěvačka a skladatelka. Narodila se v kanadském městě Brampton, ve státě Ontario. Od mala se Alessia Cara zajímala o divadlo a hudbu (hraje na kytaru). Ve 13 letech si založila Youtube kanál, kde přidávala vlastní akustické cover verze známých skladeb. V roce 2014 podepsala smlouvu s nahrávací společností EP Entertainment a Def Jam Recordings. Její debutová skladba Here skončila na 19. místě v hitparádě Canadian Hot 100. O rok později vydala první EP Four Pink Walls. Ve stejném roce vydala první debutové album Know It All, které se umístilo v hitparádě Billboard 200 na 9. místě.
Obdržela cenu Juno pro objev roku (2016) a v onom roce byla předskokanem skupiny Coldplay na turné po Severní Americe a Evropě. S raperem Zeddem spolupracovala na videoklipu pro píseň Stay a s raperem Logicem na videoklipu pro píseň 1-800-273-8255.
Jako první Kanaďanka v historii vyhrála cenu Grammy v kategorii objev roku (2018). Ten samý rok vyšel videoklip k písni Growing Pains, který obdržel cenu MTV za nejlepší video. Po třech letech vydala druhé studiové album The Pain of Growing.Kdo je Alessia Cara? Životopis Alessia Cara, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Alessia Cara

Národnost: kanadská
Datum narození: 11. 7. 1996
Místo narození: Brampton, Ontario, Kanada

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alessia Cara? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Kružba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Romantismus? Víte co je Žalm? Znáte termín Okultismus?

Klíčová slova: životopis, osobnost, kdo je Alessia Cara?, kdy se narodila Alessia Cara?, místo narození, hudba, datum narození, kde se narodila Alessia Cara?, život, wikipedie, narození, biografie, Alessia Cara, popis, národnost, lexikon

Pojem Alessia Cara je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Alessia Cara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alessia Cara ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Alessia Cara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Alessia Cara ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Alessia Cara na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessia Cara například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Alessia Cara?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alessia Cara? Kdy se narodila Alessia Cara? Kde se narodila Alessia Cara? Alessia Cara patří do sekce Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alessia Cara kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessia Cara i v jiné kategorii než je hudba.