Kdo je to?
Kdo je to Jessica Biel? Životopis Jessica Biel, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jessica Biel?

Kdo je to Jessica Biel? Stručný životopis

Jessica Biel je herečka a modelka, známá především z hollywoodských filmů, jako je Texaský masakr motorovou pilou, Iluzionista, seriál Sedmé nebe a jiné. Začínala v muzikálech a již v dětském věku se zúčastnila modelingových soutěží a pracovala v reklamě. Za své role získala také ocenění, například za film Uleeovo zlato.
Hrála ve filmech Blade Trinity, Stealth a Cellular. Jessice Biel nejsou cizí ani komedie jako Elizabethtown, jako sexy žena byla oceněna za film London. Ztvárnila role ve filmech Na sv. Valentýna, Šťastný Nový rok nebo remake Total Recall. Namlouvá také postavy animovaných filmů.Kdo je to Jessica Biel? Životopis Jessica Biel, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jessica Biel

Národnost: USA
Datum narození: 3. března 1982
Místo narození: Ely

Líbí se stručný životopis s osobou Jessica Biel? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín DPČ? Vzpomněli byste si na význam slova Tapioka? Vzpomenete si na definici slova Charakter? Znáte definici termínu Mikroplyš?

Klíčová slova: synonymum, heslo, co je to Jessica Biel?, informace, definice, herectví, popis, vysvětlení, formulace, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, popis, Jessica Biel, termín, slovo

Pojem Jessica Biel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Jessica Biel ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Jessica Biel na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jessica Biel ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Jessica Biel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Biel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jessica Biel

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jessica Biel? Kdo to byl Jessica Biel? Kdy se narodil Jessica Biel? Kde se narodil Jessica Biel? Jessica Biel je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jessica Biel např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Biel i v jiné kategorii než je herectví.