Kdo je to?
Kdo je to Jessica Biel? Životopis Jessica Biel, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jessica Biel?

Kdo je to Jessica Biel? Stručný životopis

Jessica Biel je herečka a modelka, známá především z hollywoodských filmů, jako je Texaský masakr motorovou pilou, Iluzionista, seriál Sedmé nebe a jiné. Začínala v muzikálech a již v dětském věku se zúčastnila modelingových soutěží a pracovala v reklamě. Za své role získala také ocenění, například za film Uleeovo zlato.
Hrála ve filmech Blade Trinity, Stealth a Cellular. Jessice Biel nejsou cizí ani komedie jako Elizabethtown, jako sexy žena byla oceněna za film London. Ztvárnila role ve filmech Na sv. Valentýna, Šťastný Nový rok nebo remake Total Recall. Namlouvá také postavy animovaných filmů.Kdo je to Jessica Biel? Životopis Jessica Biel, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jessica Biel

Národnost: USA
Datum narození: 3. března 1982
Místo narození: Ely

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jessica Biel? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín No-go zóna? Rozumíte pojmu Eucerin? Vzpomenete si na definici slova Džezva? Znáte pojem Vinkulace?

Klíčová slova: informace, herectví, lexikon, kdo je Jessica Biel?, slovo, odborný výraz, definice, termín, popis, co je to Jessica Biel?, původ slova, heslo, etymologie, význam pojmu, Jessica Biel, co znamená

Pojem Jessica Biel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jessica Biel

Hledat výraz Jessica Biel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jessica Biel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jessica Biel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Jessica Biel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Biel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jessica Biel? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jessica Biel? Kdo to byl Jessica Biel? Kdy se narodil Jessica Biel? Kde se narodil Jessica Biel? Jessica Biel je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jessica Biel dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Biel i v jiné kategorii než je herectví.