Kdo je to?
Kdo je to Jessica Biel? Životopis Jessica Biel, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jessica Biel?

Kdo je to Jessica Biel? Stručný životopis

Jessica Biel je herečka a modelka, známá především z hollywoodských filmů, jako je Texaský masakr motorovou pilou, Iluzionista, seriál Sedmé nebe a jiné. Začínala v muzikálech a již v dětském věku se zúčastnila modelingových soutěží a pracovala v reklamě. Za své role získala také ocenění, například za film Uleeovo zlato.
Hrála ve filmech Blade Trinity, Stealth a Cellular. Jessice Biel nejsou cizí ani komedie jako Elizabethtown, jako sexy žena byla oceněna za film London. Ztvárnila role ve filmech Na sv. Valentýna, Šťastný Nový rok nebo remake Total Recall. Namlouvá také postavy animovaných filmů.Kdo je to Jessica Biel? Životopis Jessica Biel, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jessica Biel

Národnost: USA
Datum narození: 3. března 1982
Místo narození: Ely

Tento text (Jessica Biel) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín GIBS? Pamatujete si definici pojmu Infrastruktura? Vzpomenete si na definici slova Konsenzus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Znovuzrození?

Klíčová slova: herectví, popis, etymologie, wiki, odborný výraz, přesný výraz, definice, co znamená, lexikon, pojem, původ slova, slovo, kdo je Jessica Biel?, popis, význam pojmu, význam

Pojem Jessica Biel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Jessica Biel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jessica Biel ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Jessica Biel ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jessica Biel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jessica Biel například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jessica Biel?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jessica Biel? Kdo to byl Jessica Biel? Kdy se narodil Jessica Biel? Kde se narodil Jessica Biel? Jessica Biel je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jessica Biel třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jessica Biel i v jiné kategorii než je herectví.