Kdo je to?
Kdo je to Mikuláš Peksa? Životopis Mikuláš Peksa, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mikuláš Peksa?

Kdo je to Mikuláš Peksa? Stručný životopis

Mikuláš Peksa je fyzik a politik, poslanec PS Parlamentu ČR, místopředseda Pirátské strany. Vystudoval biofyziku na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze s titulem Mgr. Zaměřil se na použití jaderné magnetické rezonance při výzkumu dynamiky tekutin v porézních materiálech. Pracuje také jako programátor a správce linuxových serverů.
Členem Pirátské strany je již od roku 2013. Jako nový europoslanec se Mikuláš Peksa vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny PČR.Kdo je to Mikuláš Peksa? Životopis Mikuláš Peksa, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Mikuláš Peksa

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1986
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Mikuláš Peksa? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rodinný dům? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lučavka královská? Víte co je Google? Znáte termín Penne?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Mikuláš Peksa?, pojem, popis, Mikuláš Peksa, politici, vysvětlení, definice, lexikon, přesný význam, význam, popis, odborný výraz, etymologie, původ slova, wiki

Pojem Mikuláš Peksa je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Mikuláš Peksa ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Mikuláš Peksa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Mikuláš Peksa ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Mikuláš Peksa ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Peksa například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mikuláš Peksa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mikuláš Peksa? Kdo to byl Mikuláš Peksa? Kdy se narodil Mikuláš Peksa? Kde se narodil Mikuláš Peksa? Mikuláš Peksa se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Mikuláš Peksa řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Peksa i v jiné kategorii než je politici.