Kdo je to?
Kdo je Mikuláš Peksa? Životopis Mikuláš Peksa, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Mikuláš Peksa?

Kdo je Mikuláš Peksa? Životopis, informace, biografie, politici

Mikuláš Peksa je fyzik a politik, poslanec PS Parlamentu ČR, místopředseda Pirátské strany. Vystudoval biofyziku na Matematicko-fyzikální fakultě UK v Praze s titulem Mgr. Zaměřil se na použití jaderné magnetické rezonance při výzkumu dynamiky tekutin v porézních materiálech. Pracuje také jako programátor a správce linuxových serverů.
Členem Pirátské strany je již od roku 2013. Jako nový europoslanec se Mikuláš Peksa vzdal mandátu poslance Poslanecké sněmovny PČR.Kdo je Mikuláš Peksa? Životopis Mikuláš Peksa, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Mikuláš Peksa

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1986
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Mikuláš Peksa se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Rodinný dům? Znáte pojem Cuba Libre? Víte co je Fandom? Vzpomenete si na definici slova Roupy?

Klíčová slova: Mikuláš Peksa, politici, osobnost, popis, vysvětlení, život, datum narození, narození, informace, kdo je Mikuláš Peksa?, wikipedie, biografie, Mikuláš Peksa, wiki, zajímavosti, lexikon

Pojem Mikuláš Peksa je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Mikuláš Peksa na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Mikuláš Peksa na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikuláš Peksa ve Wikimedia Commons

Najít výraz Mikuláš Peksa na Google.cz

Hledat termín Mikuláš Peksa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikuláš Peksa například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Mikuláš Peksa?

Nyní již víte Kdo je to Mikuláš Peksa? Kdy se narodil Mikuláš Peksa? Kde se narodil Mikuláš Peksa? Mikuláš Peksa patří do sekce Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Mikuláš Peksa dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikuláš Peksa i v jiné kategorii než je politici.