Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rezident s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Patch? Vzpomenete si na definici slova Pangamin? Rozumíte pojmu Hraška? Vzpomněli byste si na význam slova Imunoglobulin?

Klíčová slova: wiki, význam, kdo to je, kdo je Rezident?, vysvětlení, co je to Rezident?, odborný výraz, popis, přesný význam, formulace, informace, původ slova, pojem, Rezident, co znamená, heslo

Pojem Rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Rezident

Najít heslo Rezident ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rezident ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Rezident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Rezident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rezident například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rezident

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident patří do sekce státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Rezident i v jiné kategorii než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.