Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Tento text (Rezident) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Paypal? Vzpomněli byste si na význam slova Privatizace? Rozumíte pojmu Pohledávka? Znáte definici termínu ASR?

Klíčová slova: informace, přesný význam, slovo, etymologie, formulace, wiki, význam slova, popis, pojem, státní správa, co znamená, lexikon, vysvětlení, definice, kdo to je, význam

Pojem Rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Rezident

Vyhledat termín Rezident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Rezident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Rezident na Youtube

Hledat slovo Rezident ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rezident například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident je v sekci státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Rezident i v jiné sekci než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.