Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Rezident? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rodina? Víte, co je to Přečin? Rozumíte pojmu Pinterest? Rozumíte pojmu Palmeta?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, co znamená, etymologie, kdo je Rezident?, státní správa, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, synonymum, informace, pojem, heslo, popis, původ slova, wiki

Pojem Rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Rezident v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Rezident na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rezident ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Rezident ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rezident například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rezident

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rezident v jiné sekci než státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.