Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Rezident? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rodina? Vzpomenete si na definici slova Duté vlákno? Rozumíte pojmu Pinterest? Vzpomněli byste si na význam slova Pentalogie?

Klíčová slova: definice, co znamená, přesný význam, termín, význam pojmu, kdo je Rezident?, slovo, etymologie, význam, popis, Rezident, co je to Rezident?, pojem, přesný výraz, formulace, původ slova

Pojem Rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Rezident doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Rezident ve Wikipedii

Najít pojem Rezident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Rezident v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Rezident ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rezident například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Rezident, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rezident i jinde než v sekci než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.