Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Tento text (Rezident) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rodina? Znáte definici termínu Životní pojištění? Rozumíte pojmu Pinterest? Pamatujete si definici pojmu Varenyky?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, definice, odborný výraz, význam slova, etymologie, kdo je Rezident?, synonymum, co je to Rezident?, přesný výraz, formulace, termín, informace, popis, popis, původ slova

Pojem Rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Rezident ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Rezident ve Wikislovníku

Zkusit najít Rezident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Rezident ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rezident například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Rezident, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Rezident hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.