Kdo je to?
Kdo je to Podvodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podvodník? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Podvodník?

Jaký je význam slova Podvodník? Co to znamená?

Podvodník je takový člověk, který ostatní lidi šidí a podvádí, způsobuje jim újmu především finanční, klame je, aby se sám obohatil. Někdy se nazývá také šizuňkem nebo šarlatánem.
Původně však nemělo slovo podvodník hanlivý význam, je totiž odvozeno od francouzského označení pro podnikání. Šlo o podnikatele, kteří byli ochotni kvůli zisku značně riskovat a jejich metody byly bezohledné, ale právně nenapadnutelné. Postupně se však výraz stál výhradně negativním.Kdo je to Podvodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podvodník? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podvodník? s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Acai berry? Rozumíte pojmu Bezúčelová hypotéka? Vzpomněli byste si na význam slova Filozofie? Znáte pojem Kultivátor?

Klíčová slova: etymologie, popis, odborný výraz, wiki, co znamená, definice, lexikon, heslo, původ slova, informace, vysvětlení, slovo, přesný výraz, přesný výraz, wikipedie, synonymum

Pojem Podvodník je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Podvodník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Podvodník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Podvodník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Podvodník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Podvodník například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Podvodník, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Podvodník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podvodník? Definice pojmu Podvodník patří do sekce Vlastnosti

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Podvodník i v jiné kategorii než v vlastnosti.