Kdo je to?
Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Kdo je to Duch Svatý?

Jaký je význam slova Duch Svatý? Co to znamená?

Termínem Duch Svatý se v křeťanství označuje jedna z osob tzv. Nejsvětější Trojice, tj. Otec, Syn a Duch Svatý. Nějsvější Trojice je tzv. trojjediná, to znamená, že všechny tři osoby, které do ní přísluší, mají stejnou podstatu.Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Duch Svatý? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Etiologie? Znáte pojem Memoriál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Účetní závěrka? Vzpomenete si na definici slova Lobotomie?

Klíčová slova: křesťanství, etymologie, kdo to je, přesný výraz, význam, synonymum, odborný výraz, formulace, slovo, informace, význam pojmu, wiki, původ slova, popis, Duch Svatý, definice

Pojem Duch Svatý je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Duch Svatý ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Duch Svatý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Duch Svatý ve Wikislovníku

Zkusit najít Duch Svatý na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Duch Svatý například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Duch Svatý

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Duch Svatý? Kdo to byl Duch Svatý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duch Svatý? Definice pojmu Duch Svatý je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Duch Svatý v jiné sekci než křesťanství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.