Kdo je to?
Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Kdo je to Duch Svatý?

Jaký je význam slova Duch Svatý? Co to znamená?

Termínem Duch Svatý se v křeťanství označuje jedna z osob tzv. Nejsvětější Trojice, tj. Otec, Syn a Duch Svatý. Nějsvější Trojice je tzv. trojjediná, to znamená, že všechny tři osoby, které do ní přísluší, mají stejnou podstatu.Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Definici slova Duch Svatý můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Etiologie? Víte, co je to Kvitance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Relativní? Rozumíte pojmu Blue ray?

Klíčová slova: co je to Duch Svatý?, přesný výraz, kdo to je, heslo, Duch Svatý, význam pojmu, původ slova, etymologie, termín, význam slova, kdo je Duch Svatý?, popis, co znamená, křesťanství, popis, přesný význam

Pojem Duch Svatý je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Duch Svatý

Vyhledat heslo Duch Svatý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Duch Svatý ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Duch Svatý ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Duch Svatý ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Duch Svatý například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Duch Svatý

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Duch Svatý? Kdo to byl Duch Svatý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duch Svatý? Definice pojmu Duch Svatý patří do sekce křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Duch Svatý v jiné sekci než křesťanství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.