Kdo je to?
Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Kdo je to Duch Svatý?

Jaký je význam slova Duch Svatý? Co to znamená?

Termínem Duch Svatý se v křeťanství označuje jedna z osob tzv. Nejsvětější Trojice, tj. Otec, Syn a Duch Svatý. Nějsvější Trojice je tzv. trojjediná, to znamená, že všechny tři osoby, které do ní přísluší, mají stejnou podstatu.Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Duch Svatý sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Disimulace? Vzpomenete si na definici slova Kontraindikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Benigní? Vzpomněli byste si na význam slova USB-C?

Klíčová slova: popis, význam, pojem, co je to Duch Svatý?, co znamená, heslo, termín, křesťanství, informace, přesný význam, etymologie, synonymum, význam pojmu, slovo, wiki, kdo je Duch Svatý?

Pojem Duch Svatý je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Duch Svatý v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Duch Svatý na Google.cz

Hledat slovo Duch Svatý ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Duch Svatý ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Duch Svatý ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Duch Svatý například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Duch Svatý, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Duch Svatý? Kdo to byl Duch Svatý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duch Svatý? Definice pojmu Duch Svatý se nachází v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.