Kdo je to?
Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Kdo je to Duch Svatý?

Jaký je význam slova Duch Svatý? Co to znamená?

Termínem Duch Svatý se v křeťanství označuje jedna z osob tzv. Nejsvětější Trojice, tj. Otec, Syn a Duch Svatý. Nějsvější Trojice je tzv. trojjediná, to znamená, že všechny tři osoby, které do ní přísluší, mají stejnou podstatu.Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Duch Svatý? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Etiologie? Vzpomenete si na definici slova Spam? Vzpomněli byste si co označuje výraz Relativní? Vzpomněli byste si na význam slova Zápočet?

Klíčová slova: popis, Duch Svatý, odborný výraz, etymologie, význam, formulace, pojem, heslo, definice, synonymum, informace, co znamená, slovo, původ slova, přesný význam, význam slova

Pojem Duch Svatý je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Duch Svatý na Youtube

Hledat heslo Duch Svatý ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Duch Svatý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Duch Svatý ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Duch Svatý například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Duch Svatý, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Duch Svatý? Kdo to byl Duch Svatý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duch Svatý? Definice pojmu Duch Svatý je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Duch Svatý i jinde než v sekci než v křesťanství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.