Kdo je to?
Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Kdo je to Duch Svatý?

Jaký je význam slova Duch Svatý? Co to znamená?

Termínem Duch Svatý se v křeťanství označuje jedna z osob tzv. Nejsvětější Trojice, tj. Otec, Syn a Duch Svatý. Nějsvější Trojice je tzv. trojjediná, to znamená, že všechny tři osoby, které do ní přísluší, mají stejnou podstatu.Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Duch Svatý s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Etiologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zápraží? Vzpomněli byste si co označuje výraz Účetní závěrka? Víte co je Afekt?

Klíčová slova: slovo, informace, synonymum, termín, etymologie, formulace, vysvětlení, wiki, popis, pojem, co znamená, lexikon, kdo to je, původ slova, význam slova, Duch Svatý

Pojem Duch Svatý je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Duch Svatý ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Duch Svatý ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Duch Svatý ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Duch Svatý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Duch Svatý například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Duch Svatý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Duch Svatý? Kdo to byl Duch Svatý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duch Svatý? Definice pojmu Duch Svatý se nachází v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Duch Svatý i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.