Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Kdo je to Spotřebitel?

Co znamená a jaký je význam slova Spotřebitel?

Pojem spotřebitel se používá v zákonech. Setkáme se s ním zejména v textech věnovaných právní ochraně spotřebitele. Spotřebitel je fyzická osoba, člověk, který dle definice zákona uzavírá nějakou smlouvu s podnikatelem nebo s ním jedná, tj. nakupuje zboží nebo služby za jiným účelem, než je další podnikání s nimi. Jednoduše řečeno, spotřebitelem se stává každý, kdo si koupí nějaký výrobek nebo si zaplatí nějakou službu - stačí nakoupit v obchodě např. potraviny nebo se třeba nechat v kadeřnictví ostříhat.Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Spotřebitel sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MRSA? Znáte termín Grog? Vzpomenete si na definici slova Umělý kámen? Víte, co je to Difúze?

Klíčová slova: různé, pojem, co je to Spotřebitel?, odborný výraz, kdo je Spotřebitel?, co znamená, definice, formulace, etymologie, přesný význam, vysvětlení, informace, slovo, heslo, význam slova, popis

Pojem Spotřebitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Spotřebitel lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Spotřebitel ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Spotřebitel ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Spotřebitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Spotřebitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotřebitel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Spotřebitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Spotřebitel? Kdo to byl Spotřebitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotřebitel? Definice pojmu Spotřebitel se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Spotřebitel hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?