Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Kdo je to Spotřebitel?

Co znamená a jaký je význam slova Spotřebitel?

Pojem spotřebitel se používá v zákonech. Setkáme se s ním zejména v textech věnovaných právní ochraně spotřebitele. Spotřebitel je fyzická osoba, člověk, který dle definice zákona uzavírá nějakou smlouvu s podnikatelem nebo s ním jedná, tj. nakupuje zboží nebo služby za jiným účelem, než je další podnikání s nimi. Jednoduše řečeno, spotřebitelem se stává každý, kdo si koupí nějaký výrobek nebo si zaplatí nějakou službu - stačí nakoupit v obchodě např. potraviny nebo se třeba nechat v kadeřnictví ostříhat.Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spotřebitel s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MRSA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Salmonela? Vzpomenete si na definici slova Hurikán? Znáte termín Bios?

Klíčová slova: popis, význam slova, formulace, etymologie, termín, slovo, původ slova, vysvětlení, význam, přesný význam, definice, Spotřebitel, kdo to je, význam pojmu, heslo, kdo je Spotřebitel?

Pojem Spotřebitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Spotřebitel lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Spotřebitel ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Spotřebitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Spotřebitel ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Spotřebitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotřebitel například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Spotřebitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spotřebitel? Kdo to byl Spotřebitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotřebitel? Definice pojmu Spotřebitel se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?