Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Kdo je to Spotřebitel?

Co znamená a jaký je význam slova Spotřebitel?

Pojem spotřebitel se používá v zákonech. Setkáme se s ním zejména v textech věnovaných právní ochraně spotřebitele. Spotřebitel je fyzická osoba, člověk, který dle definice zákona uzavírá nějakou smlouvu s podnikatelem nebo s ním jedná, tj. nakupuje zboží nebo služby za jiným účelem, než je další podnikání s nimi. Jednoduše řečeno, spotřebitelem se stává každý, kdo si koupí nějaký výrobek nebo si zaplatí nějakou službu - stačí nakoupit v obchodě např. potraviny nebo se třeba nechat v kadeřnictví ostříhat.Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spotřebitel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MRSA? Vzpomněli byste si na význam slova Topinambur? Vzpomenete si na definici slova Umělý kámen? Znáte definici termínu Meteorit?

Klíčová slova: Spotřebitel, přesný význam, kdo je Spotřebitel?, význam slova, význam, popis, formulace, etymologie, heslo, termín, synonymum, co je to Spotřebitel?, různé, informace, vysvětlení, kdo to je

Pojem Spotřebitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Spotřebitel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Spotřebitel ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Spotřebitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Spotřebitel ve Wikislovníku

Najít slovo Spotřebitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotřebitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Spotřebitel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spotřebitel? Kdo to byl Spotřebitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotřebitel? Definice pojmu Spotřebitel je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Spotřebitel i v jiné sekci než je kategorie různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?