Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Kdo je to Spotřebitel?

Co znamená a jaký je význam slova Spotřebitel?

Pojem spotřebitel se používá v zákonech. Setkáme se s ním zejména v textech věnovaných právní ochraně spotřebitele. Spotřebitel je fyzická osoba, člověk, který dle definice zákona uzavírá nějakou smlouvu s podnikatelem nebo s ním jedná, tj. nakupuje zboží nebo služby za jiným účelem, než je další podnikání s nimi. Jednoduše řečeno, spotřebitelem se stává každý, kdo si koupí nějaký výrobek nebo si zaplatí nějakou službu - stačí nakoupit v obchodě např. potraviny nebo se třeba nechat v kadeřnictví ostříhat.Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Definici slova Spotřebitel můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MRSA? Vzpomněli byste si na význam slova Krypta? Vzpomenete si na definici slova Hurikán? Znáte definici termínu Exhibice?

Klíčová slova: kdo to je, Spotřebitel, kdo je Spotřebitel?, popis, formulace, vysvětlení, význam, heslo, význam pojmu, původ slova, popis, slovo, definice, co je to Spotřebitel?, význam slova, etymologie

Pojem Spotřebitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Spotřebitel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Spotřebitel ve Wikipedii

Hledat frázi Spotřebitel ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Spotřebitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Spotřebitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotřebitel například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spotřebitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Spotřebitel? Kdo to byl Spotřebitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotřebitel? Definice pojmu Spotřebitel patří do sekce různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Spotřebitel hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?