Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Kdo je to Spotřebitel?

Co znamená a jaký je význam slova Spotřebitel?

Pojem spotřebitel se používá v zákonech. Setkáme se s ním zejména v textech věnovaných právní ochraně spotřebitele. Spotřebitel je fyzická osoba, člověk, který dle definice zákona uzavírá nějakou smlouvu s podnikatelem nebo s ním jedná, tj. nakupuje zboží nebo služby za jiným účelem, než je další podnikání s nimi. Jednoduše řečeno, spotřebitelem se stává každý, kdo si koupí nějaký výrobek nebo si zaplatí nějakou službu - stačí nakoupit v obchodě např. potraviny nebo se třeba nechat v kadeřnictví ostříhat.Kdo je to, byl Spotřebitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotřebitel? Lidé, různé

Tento text (Spotřebitel) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MRSA? Rozumíte pojmu Elastan? Vzpomenete si na definici slova Hurikán? Znáte pojem Rozedma plic?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, etymologie, popis, význam slova, vysvětlení, Spotřebitel, význam pojmu, popis, kdo to je, definice, lexikon, kdo je Spotřebitel?, termín, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Spotřebitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Spotřebitel na Google.cz

Zkusit najít slovo Spotřebitel ve Wikipedii

Hledat termín Spotřebitel ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Spotřebitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotřebitel například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Spotřebitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spotřebitel? Kdo to byl Spotřebitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotřebitel? Definice pojmu Spotřebitel je v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Spotřebitel i v jiné kategorii než je sekce různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?