Kdo je to?
Kdo je Adéla Hofmanová? Životopis Adéla Hofmanová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Adéla Hofmanová

Kdo je Adéla Hofmanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Adéla Hofmanová je česká novinářka, reportérka a moderátorka.
Adéla vystudovala žurnalistiku a od ukončení vysoké školy se věnuje novinařině. Zajímá ji zejména kultura a kulturní publicistika. Od roku 2020 externě spolupracuje s TV Guru, kde publikovala již přes tisíc příspěvků. Ráda píše kvalitní recenze o dobrých pořadech (televizních pořadech, filmech a seriálech), ale nebojí se upozornit ani na nekvalitní součásti našich televizních vysílání. Její příspěvky jsou velmi precizní, obohacené o její názory, ale vždy založené na faktech. Jeden z jejích posledních příspěvků pojednává o slavné módní návrhářce Blance Matragi, která se z opomíjené zrzavé holčičky s nízkým sebevědomím stala ikonou módního světa a navrhuje své kolekce pro nejslavnější osobnosti i klienty z arabských nejvyšších kruhů. Dále je autorkou zajímavého článku o nedávno zesnulé herečce Janě Hlaváčové. A co se týká opačné strany spektra, poněkud se vysmívá televizní show StarDance, která již dávno není tím, čím bývala dříve, natož aby spojovala rodiny, jak bylo v nějakém zdroji uvedeno.
V osobním životě je vdaná a má jedno dítě.Kdo je Adéla Hofmanová? Životopis Adéla Hofmanová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Adéla Hofmanová

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adéla Hofmanová? s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Srp? Pamatujete si definici pojmu Aforismus? Pamatujete si definici pojmu Dysortografie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prank?

Klíčová slova: wikipedie, Adéla Hofmanová, osobnosti, novináři, osobnost, národnost, vysvětlení, novináři, životopis, informace, biografie, wiki, kdo je Adéla Hofmanová?, zajímavosti, život, popis

Pojem Adéla Hofmanová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Adéla Hofmanová na Youtube

Hledat termín Adéla Hofmanová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Adéla Hofmanová ve Wikislovníku

Najít heslo Adéla Hofmanová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Adéla Hofmanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Hofmanová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Adéla Hofmanová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adéla Hofmanová? Adéla Hofmanová patří do kategorie Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adéla Hofmanová například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Hofmanová i v jiné kategorii než je novináři.