Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Sdílejte tuto stránku s osobností Tereza Spencerová s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ketóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rektifikovaná dlažba? Rozumíte pojmu Deprese? Znáte termín Strach?

Klíčová slova: význam, pojem, termín, slovo, etymologie, popis, kdo je Tereza Spencerová?, formulace, význam slova, heslo, co je to Tereza Spencerová?, informace, popis, novináři, definice, lexikon

Pojem Tereza Spencerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tereza Spencerová

Hledat slovo Tereza Spencerová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Tereza Spencerová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Tereza Spencerová ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Tereza Spencerová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Spencerová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Tereza Spencerová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.