Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Spencerová sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Mobbing? Pamatujete si definici pojmu Polyp? Rozumíte pojmu Horseball? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chromebook?

Klíčová slova: popis, formulace, slovo, přesný výraz, definice, co je to Tereza Spencerová?, synonymum, vysvětlení, význam, původ slova, lexikon, význam slova, popis, informace, wiki, novináři

Pojem Tereza Spencerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tereza Spencerová v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Tereza Spencerová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Tereza Spencerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Spencerová ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Tereza Spencerová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Spencerová například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Tereza Spencerová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.