Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tereza Spencerová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Mobbing? Víte, co je to E-learning? Rozumíte pojmu Horseball? Rozumíte pojmu Mediální výchova?

Klíčová slova: synonymum, heslo, přesný výraz, popis, formulace, popis, definice, slovo, co je to Tereza Spencerová?, lexikon, pojem, význam slova, vysvětlení, informace, význam pojmu, etymologie

Pojem Tereza Spencerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Tereza Spencerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Tereza Spencerová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Tereza Spencerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Tereza Spencerová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Spencerová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Spencerová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.