Kdo je to?
Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Spencerová?

Kdo je to Tereza Spencerová? Stručný životopis

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.Kdo je to Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 1965

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Spencerová sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ketóza? Rozumíte pojmu Definice? Rozumíte pojmu Deprese? Znáte pojem Lajkovat?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, slovo, co je to Tereza Spencerová?, přesný význam, původ slova, termín, synonymum, kdo je Tereza Spencerová?, definice, význam, etymologie, formulace, heslo, lexikon, novináři

Pojem Tereza Spencerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tereza Spencerová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Tereza Spencerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tereza Spencerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Tereza Spencerová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Tereza Spencerová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Spencerová například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Spencerová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Spencerová? Kdo to byl Tereza Spencerová? Kdy se narodil Tereza Spencerová? Tereza Spencerová patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.