Kdo je to?
Kdo byla Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo byla Tereza Spencerová?

Kdo byla Tereza Spencerová? Životopis, informace, biografie, novináři

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.
Tereza Spencerová se aktivně zajímala o blízkovýchodní problematiku. Na začátku roku 2015 absolvovala rozhovor se syrským prezidentem Bašárem Asádem.Kdo byla Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 3. ledna 1965
Datum úmrtí: 6. dubna 2020

Tento text (Tereza Spencerová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Sacharidy? Vzpomenete si na definici slova Adiktologie? Rozumíte pojmu Cordon bleu? Vzpomněli byste si na význam slova Akvizice?

Klíčová slova: životopis, kdo to je, zajímavosti, kdo je Tereza Spencerová?, datum úmrtí, Kdy zemřela Tereza Spencerová, Tereza Spencerová, informace, popis, Tereza Spencerová, kdy se narodila Tereza Spencerová?, vysvětlení, národnost, nežijící, novináři, biografie

Pojem Tereza Spencerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Tereza Spencerová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Tereza Spencerová ve Wikislovníku

Najít výraz Tereza Spencerová na Google.cz

Zkusit najít výraz Tereza Spencerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Spencerová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Spencerová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Spencerová?

Nyní již víte Kdo byla Tereza Spencerová? Kdy se narodila Tereza Spencerová? Kdy zemřela Tereza Spencerová? Tereza Spencerová je v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.