Kdo je to?
Kdo byla Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Tereza Spencerová

Kdo byla Tereza Spencerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Tereza Spencerová je česká novinářka, která publikuje spíše na internetu než v tisku. Nejvíce známá je ale kvůli své transsexualitě, protože podstoupila změnu pohlaví z mužského na ženské a napsala o tom knihu.
Tereza Spencerová se aktivně zajímala o blízkovýchodní problematiku. Na začátku roku 2015 absolvovala rozhovor se syrským prezidentem Bašárem Asádem.Kdo byla Tereza Spencerová? Životopis Tereza Spencerová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Tereza Spencerová

Národnost: česká
Datum narození: 3. ledna 1965
Datum úmrtí: 6. dubna 2020

Sdílejte tuto stránku s osobností Tereza Spencerová s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Bitcoin? Víte co je Irelevantní? Rozumíte pojmu Perex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imobilizér?

Klíčová slova: Tereza Spencerová, Kdy zemřela Tereza Spencerová, národnost, biografie, kdy se narodila Tereza Spencerová?, život, osobnost, kdo to je, datum úmrtí, novináři, novináři, informace, nežijící, wiki, lexikon, datum narození

Pojem Tereza Spencerová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tereza Spencerová zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Tereza Spencerová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tereza Spencerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Tereza Spencerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Tereza Spencerová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Spencerová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Spencerová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Spencerová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byla Tereza Spencerová? Kdy se narodila Tereza Spencerová? Kdy zemřela Tereza Spencerová? Tereza Spencerová patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, korespondent, tereza Spencerová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tereza Spencerová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Spencerová i v jiné kategorii než je novináři.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.