Kdo je to?
Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Kdo je to Petr Chmela?

Co znamená a jaký je význam slova Petr Chmela?

Petr Chmela je šéfem firmy Tescoma, kterou založil společně s přítelem Jiřím Vaculíkem a také ji z poloviny vlastní. Jejich cílem bylo získat kapitál na pořízení nástrojů pro vlastní kapelu. Firma původně dovážela spořiče vody a jednalo se o menší místní společnost. Petr Chmela z ní velmi rychle vybudoval vedoucí společnost v oblasti kuchyňských potřeb. Česká značka Tescoma s více než dvoumiliardovým obratem již dávno překročila hranice České republiky a vyváží do celého světa. Nejvíce se prosadila v Itálii, expanduje i do Ruska, Číny, Německa i do zámoří.
Petr Chmela podobně jako jeho společník do firmy zapojil i další rodinné příslušníky, takže jsou současně i firmou rodinnou. Se svou firmou získal i některá prestižní ocenění, jako je designérská cena Reddot Design Award nebo Good Design. Rozvíjí i další marketingové vize, v reklamách a obchodech zapojuje do získání zákazníků i další smysly jako čich a sluch – používá hudbu a vůně.Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Petr Chmela? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Brunch? Znáte definici termínu Kiwano? Víte co je APN? Pamatujete si definici pojmu Estetika?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Petr Chmela?, přesný výraz, etymologie, kdo je Petr Chmela?, vysvětlení, význam slova, formulace, termín, kdo to je, přesný význam, původ slova, význam pojmu, význam, Petr Chmela, popis

Pojem Petr Chmela je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Petr Chmela

Hledejte bez špehování slovo Petr Chmela ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Petr Chmela ve Wikipedii

Najít slovo Petr Chmela v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Petr Chmela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chmela například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Petr Chmela

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Chmela? Kdo to byl Petr Chmela? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petr Chmela? Definice pojmu Petr Chmela je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Petr Chmela i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?