Kdo je to?
Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Kdo je to Petr Chmela?

Co znamená a jaký je význam slova Petr Chmela?

Petr Chmela je šéfem firmy Tescoma, kterou založil společně s přítelem Jiřím Vaculíkem a také ji z poloviny vlastní. Jejich cílem bylo získat kapitál na pořízení nástrojů pro vlastní kapelu. Firma původně dovážela spořiče vody a jednalo se o menší místní společnost. Petr Chmela z ní velmi rychle vybudoval vedoucí společnost v oblasti kuchyňských potřeb. Česká značka Tescoma s více než dvoumiliardovým obratem již dávno překročila hranice České republiky a vyváží do celého světa. Nejvíce se prosadila v Itálii, expanduje i do Ruska, Číny, Německa i do zámoří.
Petr Chmela podobně jako jeho společník do firmy zapojil i další rodinné příslušníky, takže jsou současně i firmou rodinnou. Se svou firmou získal i některá prestižní ocenění, jako je designérská cena Reddot Design Award nebo Good Design. Rozvíjí i další marketingové vize, v reklamách a obchodech zapojuje do získání zákazníků i další smysly jako čich a sluch – používá hudbu a vůně.Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Definici slova Petr Chmela můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Brunch? Znáte pojem Flobertka? Víte co je APN? Vzpomenete si na definici slova Globalizace?

Klíčová slova: wiki, etymologie, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, kdo to je, kdo je Petr Chmela?, informace, podnikání, vysvětlení, formulace, význam slova, heslo, co znamená, definice, co je to Petr Chmela?

Pojem Petr Chmela je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Petr Chmela ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Petr Chmela ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Petr Chmela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Petr Chmela v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chmela například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Petr Chmela? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Chmela? Kdo to byl Petr Chmela? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petr Chmela? Definice pojmu Petr Chmela se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Petr Chmela i jinde než v sekci než v podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?