Kdo je to?
Kdo je to Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Petr Chmela? Lidé, podnikání

Kdo je to Petr Chmela?

Jaký je význam slova Petr Chmela? Co to znamená?

Petr Chmela je šéfem firmy Tescoma, kterou založil společně s přítelem Jiřím Vaculíkem a také ji z poloviny vlastní. Jejich cílem bylo získat kapitál na pořízení nástrojů pro vlastní kapelu. Firma původně dovážela spořiče vody a jednalo se o menší místní společnost. Petr Chmela z ní velmi rychle vybudoval vedoucí společnost v oblasti kuchyňských potřeb. Česká značka Tescoma s více než dvoumiliardovým obratem již dávno překročila hranice České republiky a vyváží do celého světa. Nejvíce se prosadila v Itálii, expanduje i do Ruska, Číny, Německa i do zámoří.
Petr Chmela podobně jako jeho společník do firmy zapojil i další rodinné příslušníky, takže jsou současně i firmou rodinnou. Se svou firmou získal i některá prestižní ocenění, jako je designérská cena Reddot Design Award nebo Good Design. Rozvíjí i další marketingové vize, v reklamách a obchodech zapojuje do získání zákazníků i další smysly jako čich a sluch – používá hudbu a vůně.



Kdo je to Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Petr Chmela? Lidé, podnikání

Definici slova Petr Chmela můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Hashtag? Rozumíte pojmu Epidemie? Víte co je Lasagne? Znáte pojem Ačokča?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, formulace, Petr Chmela, etymologie, lexikon, podnikání, podnikání, význam slova, informace, Petr Chmela, termín, wikipedie, definice, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Petr Chmela je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Petr Chmela ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Petr Chmela na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Petr Chmela v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Petr Chmela na Youtube

Zkusit najít Petr Chmela ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chmela například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Petr Chmela

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Petr Chmela? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petr Chmela? Definice pojmu Petr Chmela se nachází v kategorii Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Petr Chmela v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?