Kdo je to?
Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Kdo je to Petr Chmela?

Co znamená a jaký je význam slova Petr Chmela?

Petr Chmela je šéfem firmy Tescoma, kterou založil společně s přítelem Jiřím Vaculíkem a také ji z poloviny vlastní. Jejich cílem bylo získat kapitál na pořízení nástrojů pro vlastní kapelu. Firma původně dovážela spořiče vody a jednalo se o menší místní společnost. Petr Chmela z ní velmi rychle vybudoval vedoucí společnost v oblasti kuchyňských potřeb. Česká značka Tescoma s více než dvoumiliardovým obratem již dávno překročila hranice České republiky a vyváží do celého světa. Nejvíce se prosadila v Itálii, expanduje i do Ruska, Číny, Německa i do zámoří.
Petr Chmela podobně jako jeho společník do firmy zapojil i další rodinné příslušníky, takže jsou současně i firmou rodinnou. Se svou firmou získal i některá prestižní ocenění, jako je designérská cena Reddot Design Award nebo Good Design. Rozvíjí i další marketingové vize, v reklamách a obchodech zapojuje do získání zákazníků i další smysly jako čich a sluch – používá hudbu a vůně.Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Chmela s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Couvert? Znáte pojem Western? Víte co je Hilterapie? Vzpomenete si na definici slova Habakuk?

Klíčová slova: wiki, termín, lexikon, podnikání, formulace, přesný výraz, co znamená, původ slova, etymologie, popis, synonymum, definice, informace, význam, kdo to je, přesný význam

Pojem Petr Chmela je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Petr Chmela ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Petr Chmela ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Petr Chmela v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Petr Chmela ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Chmela například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Petr Chmela

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Chmela? Kdo to byl Petr Chmela? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petr Chmela? Definice pojmu Petr Chmela patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Petr Chmela i jinde než v sekci než v podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?