Kdo je to?
Kdo je to, byl Finanční ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční ředitel? Lidé, profese

Kdo je to Finanční ředitel?

Co znamená a jaký je význam slova Finanční ředitel?

Finanční ředitel je člověk, který se stará o finanční a hospodářskou rovnováhu a zajišťuje stálý růst zisku podniku nebo společnosti. Měl by mít vyšší odborné vzdělání nebo být absolventem bakalářského studijního programu.
Nese celou zodpovědnost za finance podniku, vede risk management a je zodpovědný za oblast strategického řízení financí. Aktivně se podílí na plánování a vytváření obchodních strategií, na tvorbě rozpočtů a ročních plánů. Je také hodnotitelem projektů, především jejich rizik. Finanční ředitel také zodpovídá za oblast rozpočtovou, kontrolní a reportingu.Kdo je to, byl Finanční ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční ředitel? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Finanční ředitel? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Diastolický tlak? Vzpomněli byste si na význam slova Plurál? Znáte termín Fantasy? Znáte definici termínu Lučavka královská?

Klíčová slova: slovo, informace, kdo je Finanční ředitel?, wiki, význam, lexikon, popis, profese, etymologie, formulace, vysvětlení, pojem, význam pojmu, původ slova, co je to Finanční ředitel?, synonymum

Pojem Finanční ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Finanční ředitel v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Finanční ředitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Finanční ředitel ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Finanční ředitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Finanční ředitel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Finanční ředitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Finanční ředitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Finanční ředitel? Kdo to byl Finanční ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční ředitel? Definice pojmu Finanční ředitel je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Finanční ředitel i v jiné sekci než je kategorie profese.