Kdo je to?
Kdo je to Finanční ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční ředitel? Lidé, profese

Kdo je to Finanční ředitel?

Co znamená a jaký je význam slova Finanční ředitel?

Finanční ředitel je člověk, který se stará o finanční a hospodářskou rovnováhu a zajišťuje stálý růst zisku podniku nebo společnosti. Měl by mít vyšší odborné vzdělání nebo být absolventem bakalářského studijního programu.
Nese celou zodpovědnost za finance podniku, vede risk management a je zodpovědný za oblast strategického řízení financí. Aktivně se podílí na plánování a vytváření obchodních strategií, na tvorbě rozpočtů a ročních plánů. Je také hodnotitelem projektů, především jejich rizik. Finanční ředitel také zodpovídá za oblast rozpočtovou, kontrolní a reportingu.Kdo je to Finanční ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční ředitel? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Finanční ředitel? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Reality show? Znáte pojem Off topic? Znáte termín Diskriminace? Vzpomenete si na definici slova Molton?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, přesný výraz, Finanční ředitel, vysvětlení, definice, wiki, synonymum, lexikon, heslo, popis, co znamená, formulace, informace, termín, profese

Pojem Finanční ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Finanční ředitel ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Finanční ředitel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Finanční ředitel na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Finanční ředitel ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Finanční ředitel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Finanční ředitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Finanční ředitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Finanční ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční ředitel? Definice pojmu Finanční ředitel se nachází v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Finanční ředitel i v jiné části webu než je kategorie profese.