Kdo je to?
Kdo je Denisa Spergerová? Životopis Denisa Spergerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Denisa Spergerová?

Kdo je Denisa Spergerová? Životopis, informace, biografie, modeling

Denisa Spergerová je česká modelka a influencerka. Vystudovala Soukromou střední školu jazykovou, obor ekonomické lyceum.
S modelingem začala již v 17 letech, kdy se jako jedna z nejmladších dívek přihlásila do soutěže Miss České republiky. V 18 letech, roku 2019 tuto soutěž vyhrála na plné čáře. Spergerová se sama svěřila, že vítězství nečekala. S výškou 182 cm a mírami 85-60-92 vyhrála královnu krásy České republiky. V ten samý rok reprezentovala Česko v soutěži Miss World 2019 v Thajsku, kde bojovala o titul krásky společně s vítězkami ze 130 zemí. Dostala se až do TOP 10 Top Model. O rok později se účastnila světové soutěže Miss Grand International, kde byla taktéž zařazena do Top 10.
Díky vítězství v Miss České republiky získala roční pronájem bytu v Praze a automobil značky Mercedes.
Od té doby se její kariéra modelky začala rozvíjet a postupně tak spolupracovala s různými českými i zahraničními značkami. Roku 2020 podstoupila plastiku prsou.
V roce 2019 se Denisa Spergerová stala tváří společnosti Notino a Babewings. Je ambasadorkou čínské společnosti Xiaomi. Přivedla na trh vlastní značku Diva Style.
V soukromém životě je velkou milovnicí zvířat, dokonce má doma několik koček a psa. Zajímá se o sport, zejména o jógu a fitness.
Spergerová ráda cestuje a objevuje nová místa a kultury. Denisin instagramový profil je plný krásných fotografií z různých koutů světa. Také díky tomu má zde přes 102 tisíc sledujících. Kromě příspěvků ze svého života a z cestování, postuje tutoriály na líčení a módní tipy. A právě na líčení si dává hodně záležet, někdy jí trvá i přes hodinu. Mezi její nejoblíbenější destinace patří Bali, Thajsko a evropská města jako Paříž nebo Miláno.
Ve svých 21 letech přivedla na svět malou Isabell. Miminko má s expřítelem Týnuš Třešničkové, podnikatelem Viktorem Hajíčkem.
Denisa Spergerová je mladá a talentovaná žena, která díky své pracovitosti a odhodlání dosáhla úspěchu v modelingovém průmyslu a na sociálních sítích. Její kariéra se stále rozvíjí a má před sebou ještě mnoho výzev a úspěchů.Kdo je Denisa Spergerová? Životopis Denisa Spergerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Denisa Spergerová

Národnost: česká
Datum narození: 24. června 2000
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Denisa Spergerová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Transhumanismus? Vzpomenete si na definici slova Femicida? Znáte definici termínu VGA? Vzpomněli byste si na význam slova Libertarianismus?

Klíčová slova: modeling, život, Denisa Spergerová, informace, modeling, zajímavosti, vysvětlení, osobnosti, kde se narodila Denisa Spergerová?, místo narození, Denisa Spergerová, osobnost, popis, kdy se narodila Denisa Spergerová?, životopis, lexikon

Pojem Denisa Spergerová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Denisa Spergerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Denisa Spergerová na Youtube

Vyhledat termín Denisa Spergerová na Google.cz

Najít výraz Denisa Spergerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Denisa Spergerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Denisa Spergerová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Denisa Spergerová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Denisa Spergerová? Kdy se narodila Denisa Spergerová? Kde se narodila Denisa Spergerová? Denisa Spergerová se nachází v kategorii Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Denisa Spergerová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denisa Spergerová i v jiné kategorii než je modeling.