Kdo je to?
Kdo je to, byl Jezíd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jezíd? Lidé, náboženství

Kdo je to Jezíd?

Jaký je význam slova Jezíd? Co to znamená?

Jezíd je Kurd pocházející ze západního Iráku, který je členem etnickéhou náboženského společenství.
Jezídové bývají neprávem označováni za utajenou islámskou sektu, ovšem jejich náboženství je založeno na islámu a na prvcích dalších náboženství jako je hinduizmus, judaizmus, křesťanství, šamanizmus, zoroastrizmus a jiných. Jezídové uznávají Boha stvořitele a jeho andělů.Kdo je to, byl Jezíd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jezíd? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jezíd s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Seitan? Víte co je HDMI? Víte, co je to Výtržnictví? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ajvar?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, wiki, popis, pojem, vysvětlení, popis, Jezíd, co je to Jezíd?, informace, kdo to je, synonymum, přesný význam, původ slova, náboženství, etymologie

Pojem Jezíd je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Jezíd na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jezíd ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jezíd ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Jezíd ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jezíd například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Jezíd, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jezíd? Kdo to byl Jezíd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jezíd? Definice pojmu Jezíd se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Jezíd i v jiné kategorii než v náboženství.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.