Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Životopis Tomáš Drahoňovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Drahoňovský?

Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Stručný životopis

Tomáš Drahoňovský je žurnalista a moderátor. Absolvoval FSV UK, studia mezinárodních vztahů a evropských studií dokončil na Metropolitní univerzitě. Jako regionální reportér pracoval externě v Denících Bohemia a v Českém rozhlase. Přešel do Lidových novin a do FTV Prima. Zde se zaměřil na českou politickou scénu a stal se moderátorem hlavního zpravodajství.
Tomáš Drahoňovský nyní pracuje v České televizi, kde moderuje zpravodajství a působí jako reportér. Je spolumoderátorem Týdne v politice.Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Životopis Tomáš Drahoňovský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Tomáš Drahoňovský

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1984
Místo narození: Turnov

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Drahoňovský? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kultivátor? Víte co je Zdraví? Vzpomněli byste si na význam slova Interní oddělení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Virus Zika?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, definice, lexikon, původ slova, kdo je Tomáš Drahoňovský?, kdo to je, heslo, pojem, slovo, Tomáš Drahoňovský, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, význam slova, význam pojmu

Pojem Tomáš Drahoňovský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Drahoňovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tomáš Drahoňovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Tomáš Drahoňovský na Youtube

Hledat slovo Tomáš Drahoňovský ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Drahoňovský například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Drahoňovský

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Kdo to byl Tomáš Drahoňovský? Kdy se narodil Tomáš Drahoňovský? Kde se narodil Tomáš Drahoňovský? Tomáš Drahoňovský je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Drahoňovský dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Drahoňovský i v jiné kategorii než je novináři.