Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Životopis Tomáš Drahoňovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Drahoňovský?

Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Stručný životopis

Tomáš Drahoňovský je žurnalista a moderátor. Absolvoval FSV UK, studia mezinárodních vztahů a evropských studií dokončil na Metropolitní univerzitě. Jako regionální reportér pracoval externě v Denících Bohemia a v Českém rozhlase. Přešel do Lidových novin a do FTV Prima. Zde se zaměřil na českou politickou scénu a stal se moderátorem hlavního zpravodajství.
Tomáš Drahoňovský nyní pracuje v České televizi, kde moderuje zpravodajství a působí jako reportér. Je spolumoderátorem Týdne v politice.Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Životopis Tomáš Drahoňovský, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Tomáš Drahoňovský

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1984
Místo narození: Turnov

Tento text (Tomáš Drahoňovský) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Křížová cesta? Znáte termín Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si na význam slova Sloučenina? Víte, co je to Červená knihovna?

Klíčová slova: informace, popis, synonymum, přesný význam, význam pojmu, lexikon, význam, co znamená, pojem, Tomáš Drahoňovský, přesný výraz, původ slova, wiki, kdo je Tomáš Drahoňovský?, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Tomáš Drahoňovský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tomáš Drahoňovský zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Drahoňovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tomáš Drahoňovský ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Tomáš Drahoňovský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Tomáš Drahoňovský ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Drahoňovský například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Tomáš Drahoňovský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Drahoňovský? Kdo to byl Tomáš Drahoňovský? Kdy se narodil Tomáš Drahoňovský? Kde se narodil Tomáš Drahoňovský? Tomáš Drahoňovský je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Drahoňovský dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Drahoňovský i v jiné kategorii než je novináři.