Kdo je to?
Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Digitální nomád? Lidé, podnikání

Kdo je to Digitální nomád?

Co znamená a jaký je význam slova Digitální nomád?

Digitální nomád je označení pro člověka, který pracuje prostřednictvím digitálních technologií a zároveň dlouhodobě cestuje a přesouvá se z jednoho místa na druhé.
Nomádství je označení pro kočovný způsob života, během kterého lidé nezůstávají na jednom místě, ale přesouvají se například kvůli obchodu nebo nalezení nových pastvin pro zvířata. Jako digitální nomádi se pak označují lidé, kteří díky moderním technologiím, primárně internetu, mohou pracovat odkudkoli, a proto se pohybují po různých místech světa a vykonávají svou činnost pouze digitálně.
Jako digitální nomád může pracovat člověk, který vykonává práci na dálku - může jít o speciality v IT, marketingu nebo například lidi podnikající v umělecké nebo poradenské či konzultantské činnosti.Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Digitální nomád? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Digitální nomád s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Piedestal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reciprocita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Memoriál? Víte co je Kamenická špice?

Klíčová slova: slovo, informace, podnikání, vysvětlení, popis, definice, přesný výraz, význam slova, Digitální nomád, původ slova, formulace, wiki, heslo, význam pojmu, podnikání, etymologie

Pojem Digitální nomád je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Digitální nomád v dalších zdrojích

Najít výraz Digitální nomád ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Digitální nomád na Youtube

Vyhledat slovo Digitální nomád na Google.cz

Hledat frázi Digitální nomád ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Digitální nomád ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Digitální nomád například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Digitální nomád, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Digitální nomád? Definice pojmu Digitální nomád je v sekci Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Digitální nomád i v jiné sekci než je kategorie podnikání.