Kdo je to?
Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Digitální nomád? Lidé, podnikání

Digitální nomád

Co znamená a jaký je význam slova Digitální nomád?

Digitální nomád je označení pro člověka, který pracuje prostřednictvím digitálních technologií a zároveň dlouhodobě cestuje a přesouvá se z jednoho místa na druhé.
Nomádství je označení pro kočovný způsob života, během kterého lidé nezůstávají na jednom místě, ale přesouvají se například kvůli obchodu nebo nalezení nových pastvin pro zvířata. Jako digitální nomádi se pak označují lidé, kteří díky moderním technologiím, primárně internetu, mohou pracovat odkudkoli, a proto se pohybují po různých místech světa a vykonávají svou činnost pouze digitálně.
Jako digitální nomád může pracovat člověk, který vykonává práci na dálku - může jít o speciality v IT, marketingu nebo například lidi podnikající v umělecké nebo poradenské či konzultantské činnosti.Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Digitální nomád? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Digitální nomád? Potom se podělte s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Šourek? Pamatujete si definici pojmu Srp? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stipendium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Facebook?

Klíčová slova: význam pojmu, wikipedie, Digitální nomád, původ slova, přesný výraz, wiki, co znamená, význam slova, význam, popis, pojem, heslo, synonymum, přesný výraz, etymologie, vysvětlení

Pojem Digitální nomád je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Digitální nomád hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Digitální nomád v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Digitální nomád ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Digitální nomád ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Digitální nomád na Google obrázcích

Hledat heslo Digitální nomád ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Digitální nomád například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Digitální nomád? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Digitální nomád? Definice pojmu Digitální nomád se nachází v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka školitelka, digitální nomád, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, výraztřeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie podnikání.