Kdo je to?
Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Digitální nomád? Lidé, podnikání

Kdo je to Digitální nomád?

Jaký je význam slova Digitální nomád? Co to znamená?

Digitální nomád je označení pro člověka, který pracuje prostřednictvím digitálních technologií a zároveň dlouhodobě cestuje a přesouvá se z jednoho místa na druhé.
Nomádství je označení pro kočovný způsob života, během kterého lidé nezůstávají na jednom místě, ale přesouvají se například kvůli obchodu nebo nalezení nových pastvin pro zvířata. Jako digitální nomádi se pak označují lidé, kteří díky moderním technologiím, primárně internetu, mohou pracovat odkudkoli, a proto se pohybují po různých místech světa a vykonávají svou činnost pouze digitálně.
Jako digitální nomád může pracovat člověk, který vykonává práci na dálku - může jít o speciality v IT, marketingu nebo například lidi podnikající v umělecké nebo poradenské či konzultantské činnosti.Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Digitální nomád? Lidé, podnikání

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatními na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Piedestal? Vzpomněli byste si na význam slova Anémie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Burčák? Znáte definici termínu Anarchismus?

Klíčová slova: podnikání, pojem, podnikání, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, Digitální nomád, původ slova, synonymum, význam slova, přesný význam, formulace, co znamená, informace, odborný výraz, wikipedie

Pojem Digitální nomád je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Digitální nomád v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Digitální nomád na Google obrázcích

Zkusit najít termín Digitální nomád ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Digitální nomád ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Digitální nomád na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Digitální nomád například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Digitální nomád

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Digitální nomád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Digitální nomád? Definice pojmu Digitální nomád se nachází v kategorii Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než podnikání.