Kdo je to?
Kdo je Michelle Rodriguez? Životopis Michelle Rodriguez, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Michelle Rodriguez?

Kdo je Michelle Rodriguez? Životopis, informace, biografie, herectví

Mayte Michelle Rodriguez je americká filmová herečka. Rodriguez se narodila v texaském městě San Antonio a její rodiče pocházeli původem z Portorika (otec) a z Dominikánské republiky (matka). Měla celkem 9 dalších sourozenců a vychovávala ji její babička. Když měla 8 let, odstěhovala se s její matkou do Dominikánské republiky. O tři roky později se přestěhovala do Portorika a po pár letech se přestěhovala do New Jersey. Když měla 17 let, odešla ze střední školy (později školu dokončila). Své štěstí zkusila na castingu pro film Girlfight (Boxerka) z roku 2000, kde byla vybrána z 350 uchazečů. Film byl vřele přijat veřejností a Rodriguez se dostala do širšího povědomí. To ji přivedlo k větší roli ve filmu Rychle a zběsile (2001). Mezi její další úspěšné snímky patří Resident Evil (2002), S.W.A.T. – Jednotka rychlého nasazení (2003), Vzpoura v Seattlu (2007), Rychlí a zběsilí, Avatar (2009), Machete (2010), Světová invaze (2011), Resident Evil: Odveta (2012), Machete zabíjí, Rychle a zběsile 6 (2013), Rychle a zběsile 7 (2015), Rychle a zběsile 8 (2017), Rychle a zběsile 9 nebo Crisis (2021).
Proslavila ji také role v americkém seriálu Ztraceni, kde hrála v letech 2005-06 a 2009-10.
Kvůli své divoké povaze měla několikrát problémy se zákonem (řízení v opilosti, nepovolená rychlost nebo napadení).
Svůj hlas propůjčila pro počítačové hry True Crime: Streets of LA (2003), Driv3r, Halo 2 (2004),Call of Duty: Black Ops II (2012) nebo pro animované filmy Turbo (2013) a Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017).Kdo je Michelle Rodriguez? Životopis Michelle Rodriguez, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Michelle Rodriguez

Národnost: americká
Datum narození: 12. 7. 1978
Místo narození: San Antonio, Texas, USA

Tento text (Michelle Rodriguez) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Folklór? Rozumíte pojmu Soundbar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kdoule? Znáte pojem Křesťanství?

Klíčová slova: vysvětlení, život, biografie, informace, wikipedie, místo narození, kdy se narodila Michelle Rodriguez?, datum narození, Michelle Rodriguez, kdo je Michelle Rodriguez?, kde se narodila Michelle Rodriguez?, národnost, osobnost, lexikon, narození, wiki

Pojem Michelle Rodriguez je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Michelle Rodriguez v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Michelle Rodriguez ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Michelle Rodriguez ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Michelle Rodriguez ve Wikislovníku

Najít slovo Michelle Rodriguez ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michelle Rodriguez například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Michelle Rodriguez? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Michelle Rodriguez? Kdy se narodila Michelle Rodriguez? Kde se narodila Michelle Rodriguez? Michelle Rodriguez je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Michelle Rodriguez dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michelle Rodriguez i v jiné kategorii než je herectví.