Kdo je to?
Kdo je Andrej Bičan? Životopis Andrej Bičan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Andrej Bičan?

Kdo je Andrej Bičan? Životopis, informace, biografie, herectví

Andrej Bičan je slovenský divadelní, seriálový a filmový herec, moderátor zábavního pořadu 5 proti 5. Bičan se narodil ve slovenském hlavním městě Bratislavě. Po maturitě na střední škole začal studovat na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě (VŠMU). Po absolvování vysoké školy začal hrávat v divadlech Nová scéna, Malá scéna a v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava.
Bičan dal o sobě vědět moderováním na televizní stanici Luna, která už dnes neexistuje. Dále si jej diváci mohou pamatovat z televizních pořadů na stanici STV jako Maxihra, Schôdzka naslepo, Nákupná horúčka. Později přestoupil z STV na stanici JOJ.
Na TV JOJ moderoval oblíbené pořady Varí vám to, Extrém, Na paškál. Poté se vrátil zpět do televize STV, kde moderoval oblíbený pořad 5 proti 5, Vojna kuchárov, Kuchársky 5boj nebo Hviezdna párty.
Díky pořadům na vaření a jeho popularitě se vydaly tři knihy s jeho jménem, a to Anderj Bičan varí s Vincenzom (2005), Andrej Bičan varí s Andreou (2006), Andej Bičan varí s Tomášom (2007).
Roku 2012 se stal držitelem ceny Osobnosť televíznej obrazovky v kategorii Moderátor zábavní relace. V roce 2016 účinkoval jako zpěvák v televizní show Tvoje tvár znie povedome.
Bičan si zahrál ve dvou epizodách televizního seriálu Delukse a dříve se objevil v televizních filmech Helosia, Spoveď, Národný hriešnik (1994), Komorný spevák, Albert,Albert (1995) a Nech hodí kameňom (1997).
Andrej Bičan je podruhé ženatý a má tři děti (Michal, Anna a Nina).Kdo je Andrej Bičan? Životopis Andrej Bičan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Andrej Bičan

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. 1. 1975
Místo narození: Bratislava, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Andrej Bičan? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Zákon? Vzpomenete si na definici slova Nezlomitelná mezera? Rozumíte pojmu Dědičný hřích? Vzpomněli byste si na význam slova Frizzante?

Klíčová slova: zajímavosti, herectví, narození, národnost, vysvětlení, datum narození, kdo je Andrej Bičan?, lexikon, herectví, místo narození, osobnosti, kdy se narodil Andrej Bičan?, wiki, popis, kde se narodil Andrej Bičan?, život

Pojem Andrej Bičan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrej Bičan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Andrej Bičan ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Andrej Bičan na Youtube

Zkusit najít termín Andrej Bičan ve Wikislovníku

Hledat heslo Andrej Bičan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bičan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Bičan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andrej Bičan? Kdy se narodil Andrej Bičan? Kde se narodil Andrej Bičan? Andrej Bičan se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Andrej Bičan řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bičan i v jiné kategorii než je herectví.