Kdo je to?
Kdo je Andrej Bičan? Životopis Andrej Bičan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Andrej Bičan?

Kdo je Andrej Bičan? Životopis, informace, biografie, herectví

Andrej Bičan je slovenský divadelní, seriálový a filmový herec, moderátor zábavního pořadu 5 proti 5. Bičan se narodil ve slovenském hlavním městě Bratislavě. Po maturitě na střední škole začal studovat na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě (VŠMU). Po absolvování vysoké školy začal hrávat v divadlech Nová scéna, Malá scéna a v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava.
Bičan dal o sobě vědět moderováním na televizní stanici Luna, která už dnes neexistuje. Dále si jej diváci mohou pamatovat z televizních pořadů na stanici STV jako Maxihra, Schôdzka naslepo, Nákupná horúčka. Později přestoupil z STV na stanici JOJ.
Na TV JOJ moderoval oblíbené pořady Varí vám to, Extrém, Na paškál. Poté se vrátil zpět do televize STV, kde moderoval oblíbený pořad 5 proti 5, Vojna kuchárov, Kuchársky 5boj nebo Hviezdna párty.
Díky pořadům na vaření a jeho popularitě se vydaly tři knihy s jeho jménem, a to Anderj Bičan varí s Vincenzom (2005), Andrej Bičan varí s Andreou (2006), Andej Bičan varí s Tomášom (2007).
Roku 2012 se stal držitelem ceny Osobnosť televíznej obrazovky v kategorii Moderátor zábavní relace. V roce 2016 účinkoval jako zpěvák v televizní show Tvoje tvár znie povedome.
Bičan si zahrál ve dvou epizodách televizního seriálu Delukse a dříve se objevil v televizních filmech Helosia, Spoveď, Národný hriešnik (1994), Komorný spevák, Albert,Albert (1995) a Nech hodí kameňom (1997).
Andrej Bičan je podruhé ženatý a má tři děti (Michal, Anna a Nina).Kdo je Andrej Bičan? Životopis Andrej Bičan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Andrej Bičan

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. 1. 1975
Místo narození: Bratislava, Československo

Tento text (Andrej Bičan) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Podnebí? Znáte pojem Inkontinence? Rozumíte pojmu Ředitelské volno? Vzpomenete si na definici slova Encyklopedie?

Klíčová slova: Andrej Bičan, kde se narodil Andrej Bičan?, kdo je Andrej Bičan?, wikipedie, herectví, život, Andrej Bičan, vysvětlení, wiki, narození, datum narození, herectví, informace, osobnosti, životopis, kdy se narodil Andrej Bičan?

Pojem Andrej Bičan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Andrej Bičan lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Andrej Bičan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Andrej Bičan ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Andrej Bičan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Andrej Bičan ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Andrej Bičan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bičan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Andrej Bičan? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Andrej Bičan? Kdy se narodil Andrej Bičan? Kde se narodil Andrej Bičan? Andrej Bičan je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Andrej Bičan třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bičan i v jiné kategorii než je herectví.