Kdo je to?
Kdo je Andrej Bičan? Životopis Andrej Bičan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Andrej Bičan?

Kdo je Andrej Bičan? Životopis, informace, biografie, herectví

Andrej Bičan je slovenský divadelní, seriálový a filmový herec, moderátor zábavního pořadu 5 proti 5. Bičan se narodil ve slovenském hlavním městě Bratislavě. Po maturitě na střední škole začal studovat na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě (VŠMU). Po absolvování vysoké školy začal hrávat v divadlech Nová scéna, Malá scéna a v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava.
Bičan dal o sobě vědět moderováním na televizní stanici Luna, která už dnes neexistuje. Dále si jej diváci mohou pamatovat z televizních pořadů na stanici STV jako Maxihra, Schôdzka naslepo, Nákupná horúčka. Později přestoupil z STV na stanici JOJ.
Na TV JOJ moderoval oblíbené pořady Varí vám to, Extrém, Na paškál. Poté se vrátil zpět do televize STV, kde moderoval oblíbený pořad 5 proti 5, Vojna kuchárov, Kuchársky 5boj nebo Hviezdna párty.
Díky pořadům na vaření a jeho popularitě se vydaly tři knihy s jeho jménem, a to Anderj Bičan varí s Vincenzom (2005), Andrej Bičan varí s Andreou (2006), Andej Bičan varí s Tomášom (2007).
Roku 2012 se stal držitelem ceny Osobnosť televíznej obrazovky v kategorii Moderátor zábavní relace. V roce 2016 účinkoval jako zpěvák v televizní show Tvoje tvár znie povedome.
Bičan si zahrál ve dvou epizodách televizního seriálu Delukse a dříve se objevil v televizních filmech Helosia, Spoveď, Národný hriešnik (1994), Komorný spevák, Albert,Albert (1995) a Nech hodí kameňom (1997).
Andrej Bičan je podruhé ženatý a má tři děti (Michal, Anna a Nina).Kdo je Andrej Bičan? Životopis Andrej Bičan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Andrej Bičan

Národnost: slovenská
Datum narození: 4. 1. 1975
Místo narození: Bratislava, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrej Bičan s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Velikonoční jízda? Vzpomněli byste si na význam slova Hypnóza? Rozumíte pojmu Koprofilie? Znáte definici termínu Guláš?

Klíčová slova: herectví, kde se narodil Andrej Bičan?, životopis, vysvětlení, osobnost, popis, biografie, kdy se narodil Andrej Bičan?, wikipedie, národnost, osobnosti, narození, místo narození, život, herectví, Andrej Bičan

Pojem Andrej Bičan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Andrej Bičan ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Andrej Bičan na Youtube

Najít termín Andrej Bičan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Andrej Bičan ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Andrej Bičan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Bičan například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Andrej Bičan? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Andrej Bičan? Kdy se narodil Andrej Bičan? Kde se narodil Andrej Bičan? Andrej Bičan patří do kategorie Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Andrej Bičan dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Bičan i v jiné kategorii než je herectví.