Kdo je to?
Kdo je to Magistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magistr? Lidé, Školství

Kdo je to Magistr?

Jaký je význam slova Magistr? Co to znamená?

Magistr je akademický titul, kterého student dosáhne po úspěšném absolvování magisterského studia na vysoké škole. Titul magistr je spojen spíše s humanitními obory, technickým oborům je u nás vyhrazen titul inženýr.
Získání magisterského titulu předchází dokončení studia bakalářského a následného absolvování navazujícího magisterského studia. Před získáním titulu je studen povinen obhájit diplomovou práci a složit státní závěrečnou zkoušku.
Titul magistr má zkratku Mgr. a umisťuje se před jméno. Vyskytuje se ve variantě magistr a magistra. V případě uměleckých oborů se můžeme setkat s titul MgA.Kdo je to Magistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magistr? Lidé, Školství

Tento text (Magistr) můžete sdílet s kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Hliník? Vzpomněli byste si na význam slova Pemrlice? Vzpomenete si na definici slova MSc? Znáte definici termínu Báchorka?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, wikipedie, termín, Magistr, Magistr, přesný výraz, synonymum, co znamená, přesný význam, informace, formulace, vysvětlení, význam pojmu, wiki, přesný výraz

Pojem Magistr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Magistr na Google obrázcích

Vyhledat termín Magistr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Magistr na Google.cz

Najít slovo Magistr ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Magistr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Magistr například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magistr

Právě jste zjistili Kdo je to Magistr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magistr? Definice pojmu Magistr patří do kategorie Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.