Kdo je to?
Kdo je to Magistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magistr? Lidé, Školství

Magistr

Jaký je význam slova Magistr? Co to znamená?

Magistr je akademický titul, kterého student dosáhne po úspěšném absolvování magisterského studia na vysoké škole. Titul magistr je spojen spíše s humanitními obory, technickým oborům je u nás vyhrazen titul inženýr.
Získání magisterského titulu předchází dokončení studia bakalářského a následného absolvování navazujícího magisterského studia. Před získáním titulu je studen povinen obhájit diplomovou práci a složit státní závěrečnou zkoušku.
Titul magistr má zkratku Mgr. a umisťuje se před jméno. Vyskytuje se ve variantě magistr a magistra. V případě uměleckých oborů se můžeme setkat s titul MgA.Kdo je to Magistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magistr? Lidé, Školství

Definici slova Magistr můžete sdílet s jinými lidmina Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín WinZip? Víte co je Kucmoch? Vzpomenete si na definici slova Retsina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Břit?

Klíčová slova: pojem, heslo, význam slova, Magistr, význam pojmu, definice, význam, formulace, Školství, Magistr, přesný výraz, přesný výraz, lexikon, popis, odborný výraz, wiki

Pojem Magistr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Magistr v následujících zdrojích

Najít výraz Magistr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Magistr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Magistr na Google.cz

Vyhledat slovo Magistr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Magistr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Magistr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Magistr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Magistr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magistr? Definice pojmu Magistr je v kategorii Školství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.