Kdo je to?
Kdo je to Magistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magistr? Lidé, Školství

Kdo je to Magistr?

Jaký je význam slova Magistr? Co to znamená?

Magistr je akademický titul, kterého student dosáhne po úspěšném absolvování magisterského studia na vysoké škole. Titul magistr je spojen spíše s humanitními obory, technickým oborům je u nás vyhrazen titul inženýr.
Získání magisterského titulu předchází dokončení studia bakalářského a následného absolvování navazujícího magisterského studia. Před získáním titulu je studen povinen obhájit diplomovou práci a složit státní závěrečnou zkoušku.
Titul magistr má zkratku Mgr. a umisťuje se před jméno. Vyskytuje se ve variantě magistr a magistra. V případě uměleckých oborů se můžeme setkat s titul MgA.Kdo je to Magistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magistr? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Magistr sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Prvek? Znáte definici termínu Kustovnice? Vzpomenete si na definici slova Terpentýn? Pamatujete si definici pojmu Manifest?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, formulace, Magistr, vysvětlení, etymologie, Školství, informace, co znamená, definice, synonymum, význam, popis, wikipedie, význam slova, lexikon

Pojem Magistr je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Magistr zkuste tyto odkazy

Najít slovo Magistr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Magistr na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Magistr ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Magistr ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Magistr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Magistr například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Magistr, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Magistr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magistr? Definice pojmu Magistr je v sekci Školství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Magistr i jinde než v sekci než v Školství.