Kdo je to?
Kdo je to Eskymák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskymák? Lidé, národnost

Eskymák

Jaký je význam slova Eskymák? Co to znamená?

Jako Eskymák je označován příslušník mongoloidních etnik žijících především v oblastech kolem Severního ledového oceánu - například v Grónsku, na Aljašce a severních oblastech Severní Ameriky, případně na Sibiři.
Označení Eskymák bývá někdy (především v Americe) vnímáno jako urážlivé, stále častěji se tedy setkáváme s výrazem Inuita.
Jedná se o domorodé obyvatelstvo, původem pocházející ze Sibiře, které žije polokočovným způsobem života v arktických oblastech světa. Jsou známí zpracováním zvířecích kůží, rybolovem, využíváním kajaků, sněžnic či psích spřežení nebo stavěním iglú a stanů z kůží.Kdo je to Eskymák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskymák? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Eskymák? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Trafika? Pamatujete si definici pojmu Sfinga? Rozumíte pojmu Saltimbocca? Vzpomněli byste si co znamená slovo Foraminostenóza?

Klíčová slova: lexikon, Eskymák, přesný výraz, Eskymák, co znamená, etymologie, heslo, význam pojmu, původ slova, přesný význam, informace, národnost, definice, formulace, význam, wiki

Pojem Eskymák je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Eskymák ve Wikipedii

Vyhledat termín Eskymák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Eskymák ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Eskymák na Youtube

Vyhledat výraz Eskymák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eskymák například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Eskymák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Eskymák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eskymák? Definice pojmu Eskymák je v sekci Národnost

Kategorie národnost, černoška v bílém, eskymák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Eskymák hledat i v jiných kategoriích (než národnost).