Kdo je to?
Kdo je to Eskymák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskymák? Lidé, národnost

Kdo je to Eskymák?

Jaký je význam slova Eskymák? Co to znamená?

Jako Eskymák je označován příslušník mongoloidních etnik žijících především v oblastech kolem Severního ledového oceánu - například v Grónsku, na Aljašce a severních oblastech Severní Ameriky, případně na Sibiři.
Označení Eskymák bývá někdy (především v Americe) vnímáno jako urážlivé, stále častěji se tedy setkáváme s výrazem Inuita.
Jedná se o domorodé obyvatelstvo, původem pocházející ze Sibiře, které žije polokočovným způsobem života v arktických oblastech světa. Jsou známí zpracováním zvířecích kůží, rybolovem, využíváním kajaků, sněžnic či psích spřežení nebo stavěním iglú a stanů z kůží.Kdo je to Eskymák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eskymák? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eskymák s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Kalkýš? Pamatujete si definici pojmu Pýcha? Rozumíte pojmu Pracharanda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Movember?

Klíčová slova: slovo, význam, popis, wikipedie, pojem, Eskymák, formulace, definice, co znamená, přesný význam, termín, lexikon, etymologie, Eskymák, přesný výraz, informace

Pojem Eskymák je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Eskymák zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Eskymák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Eskymák na Google.cz

Zkusit najít frázi Eskymák ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Eskymák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Eskymák na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Eskymák například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Eskymák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Eskymák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eskymák? Definice pojmu Eskymák je v sekci Národnost

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než národnost).