Kdo je to?
Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Pitaval?

Kdo to byl Pitaval? Stručný životopis

Pitaval je příjmení nakladatele, právníka a spisovatele Francoise de Pitaval, autora populárního souboru zajímavých kriminálních případů. Francouzský autor takto postupně vydal 20 svazků napínavých příběhů. Jeho příjmení dalo název podobným sbírkám příběhů, většinou s kriminální zápletkou.
Pitaval se tak stal zakladatelem zpráv ze soudní síně a kriminálních reportáží. Měl celou řadu následovníků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.níků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.



Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Hlavní data o osobě Pitaval

Národnost: francouzská
Datum narození: 24. července 1673
Místo narození: Lyon
Datum úmrtí: 2. ledna 1743

Tento text (Pitaval) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bible? Víte, co je to Sumó? Rozumíte pojmu LTE? Rozumíte pojmu Privatizace?

Klíčová slova: popis, formulace, heslo, kdo je Pitaval?, zločin, Pitaval, etymologie, kdo to je, synonymum, lexikon, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, termín, slovo, co znamená

Pojem Pitaval je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Pitaval v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pitaval ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Pitaval ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Pitaval na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pitaval například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Pitaval? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pitaval? Kdo to byl Pitaval? Kdy se narodil Pitaval? Kde se narodil Pitaval? Kdy zemřel Pitaval? Pitaval je v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Pitaval dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pitaval i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.