Kdo je to?
Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Pitaval?

Kdo to byl Pitaval? Stručný životopis

Pitaval je příjmení nakladatele, právníka a spisovatele Francoise de Pitaval, autora populárního souboru zajímavých kriminálních případů. Francouzský autor takto postupně vydal 20 svazků napínavých příběhů. Jeho příjmení dalo název podobným sbírkám příběhů, většinou s kriminální zápletkou.
Pitaval se tak stal zakladatelem zpráv ze soudní síně a kriminálních reportáží. Měl celou řadu následovníků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.níků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Hlavní data o osobě Pitaval

Národnost: francouzská
Datum narození: 24. července 1673
Místo narození: Lyon
Datum úmrtí: 2. ledna 1743

Tento text (Pitaval) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Čakra? Znáte pojem Svědomí? Rozumíte pojmu Acidóza? Vzpomenete si na definici slova Pétanque?

Klíčová slova: co znamená, popis, definice, synonymum, význam slova, etymologie, formulace, odborný výraz, význam, popis, informace, přesný význam, kdo je Pitaval?, heslo, přesný výraz, Pitaval

Pojem Pitaval je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Pitaval ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Pitaval ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Pitaval ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pitaval ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pitaval například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pitaval

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pitaval? Kdo to byl Pitaval? Kdy se narodil Pitaval? Kde se narodil Pitaval? Kdy zemřel Pitaval? Pitaval je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pitaval řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pitaval i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.