Kdo je to?
Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Pitaval?

Kdo to byl Pitaval? Stručný životopis

Pitaval je příjmení nakladatele, právníka a spisovatele Francoise de Pitaval, autora populárního souboru zajímavých kriminálních případů. Francouzský autor takto postupně vydal 20 svazků napínavých příběhů. Jeho příjmení dalo název podobným sbírkám příběhů, většinou s kriminální zápletkou.
Pitaval se tak stal zakladatelem zpráv ze soudní síně a kriminálních reportáží. Měl celou řadu následovníků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.níků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Základní údaje o osobě Pitaval

Národnost: francouzská
Datum narození: 24. července 1673
Místo narození: Lyon
Datum úmrtí: 2. ledna 1743

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pitaval s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Čakra? Znáte termín Adopce? Rozumíte pojmu Acidóza? Víte, co je to USB?

Klíčová slova: co je to Pitaval?, Pitaval, etymologie, wiki, popis, pojem, co znamená, popis, původ slova, synonymum, definice, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, zločin, přesný význam

Pojem Pitaval je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pitaval ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Pitaval ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Pitaval na Youtube

Zkusit najít slovo Pitaval ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pitaval například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Pitaval?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pitaval? Kdo to byl Pitaval? Kdy se narodil Pitaval? Kde se narodil Pitaval? Kdy zemřel Pitaval? Pitaval patří do sekce zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Pitaval dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pitaval i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.