Kdo je to?
Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Pitaval?

Kdo to byl Pitaval? Stručný životopis

Pitaval je příjmení nakladatele, právníka a spisovatele Francoise de Pitaval, autora populárního souboru zajímavých kriminálních případů. Francouzský autor takto postupně vydal 20 svazků napínavých příběhů. Jeho příjmení dalo název podobným sbírkám příběhů, většinou s kriminální zápletkou.
Pitaval se tak stal zakladatelem zpráv ze soudní síně a kriminálních reportáží. Měl celou řadu následovníků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.níků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Základní informace o osobě Pitaval

Národnost: francouzská
Datum narození: 24. července 1673
Místo narození: Lyon
Datum úmrtí: 2. ledna 1743

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pitaval? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Čakra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Energetický štítek? Rozumíte pojmu Acidóza? Víte co je Hattrick?

Klíčová slova: vysvětlení, Pitaval, termín, lexikon, wiki, popis, kdo to je, původ slova, přesný význam, formulace, co je to Pitaval?, synonymum, slovo, kdo je Pitaval?, etymologie, popis

Pojem Pitaval je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Pitaval ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Pitaval ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Pitaval ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Pitaval ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pitaval například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Pitaval? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pitaval? Kdo to byl Pitaval? Kdy se narodil Pitaval? Kde se narodil Pitaval? Kdy zemřel Pitaval? Pitaval je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Pitaval dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pitaval i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.