Kdo je to?
Kdo je Michaela Petřeková? Životopis Michaela Petřeková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Michaela Petřeková

Kdo je Michaela Petřeková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Michaela Petřeková je česká filmová, divadelní a seriálová herečka. Petřeková se narodila ve Valašském Meziříčí, ale vyrůstala v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm. Po základní škole začala studovat herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. V průběhu studií začala hostovat v Národním moravskoslezském divadle (Divadlo Antonína Dvořáka). Doposud ztvárnila role v inscenacích Škola pro ženy, Ubuova družina nebo Beskyslíkatí.
Před kamerou se poprvé objevila v televizním seriálu Doktor Martin, kde ztvárnila roli mladé puberťačky. V seriálu si zahrála po boku herce Miroslava Donutila. Poté se mihla v epizodních rolích seriálů Specialisté (2019) a Hlava Medúzy (2021). V roce 2022 získala roli právničky Tomečkové v seriálu Zoo. Ve stejném roce se objevila v jedné epizodě seriálu Stíny v mlze.
Petřeková ve filmu debutovala v roce 2019 ve francouzském snímku Coup de foudre à Saint-Pétersbourg (Láska v Petrohradě). Debut v českém filmu zažila roku 2021 v dramatu Chyby režiséra Jana Prušinovského.Kdo je Michaela Petřeková? Životopis Michaela Petřeková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Michaela Petřeková

Národnost: česká
Datum narození: 7. 10. 1997
Místo narození: Valašské Meziříčí, Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michaela Petřeková s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Záškrt? Znáte termín Revoluce? Znáte pojem Konzervatismus? Víte, co je to Šikana?

Klíčová slova: informace, narození, vysvětlení, datum narození, herectví, wiki, osobnosti, popis, kde se narodila Michaela Petřeková?, zajímavosti, život, wikipedie, životopis, osobnost, Michaela Petřeková, herectví

Pojem Michaela Petřeková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Michaela Petřeková ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Michaela Petřeková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Michaela Petřeková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Michaela Petřeková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Michaela Petřeková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Petřeková například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Michaela Petřeková? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Michaela Petřeková? Kdy se narodila Michaela Petřeková? Kde se narodila Michaela Petřeková? Michaela Petřeková se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec, michaela Petřeková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Michaela Petřeková kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Petřeková i v jiné kategorii než je herectví.