Kdo je to?
Kdo je Michaela Petřeková? Životopis Michaela Petřeková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Michaela Petřeková?

Kdo je Michaela Petřeková? Životopis, informace, biografie, herectví

Michaela Petřeková je česká filmová, divadelní a seriálová herečka. Petřeková se narodila ve Valašském Meziříčí, ale vyrůstala v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm. Po základní škole začala studovat herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. V průběhu studií začala hostovat v Národním moravskoslezském divadle (Divadlo Antonína Dvořáka). Doposud ztvárnila role v inscenacích Škola pro ženy, Ubuova družina nebo Beskyslíkatí.
Před kamerou se poprvé objevila v televizním seriálu Doktor Martin, kde ztvárnila roli mladé puberťačky. V seriálu si zahrála po boku herce Miroslava Donutila. Poté se mihla v epizodních rolích seriálů Specialisté (2019) a Hlava Medúzy (2021). V roce 2022 získala roli právničky Tomečkové v seriálu Zoo. Ve stejném roce se objevila v jedné epizodě seriálu Stíny v mlze.
Petřeková ve filmu debutovala v roce 2019 ve francouzském snímku Coup de foudre à Saint-Pétersbourg (Láska v Petrohradě). Debut v českém filmu zažila roku 2021 v dramatu Chyby režiséra Jana Prušinovského.Kdo je Michaela Petřeková? Životopis Michaela Petřeková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Michaela Petřeková

Národnost: česká
Datum narození: 7. 10. 1997
Místo narození: Valašské Meziříčí, Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michaela Petřeková s jinými lidmina sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zlatý sirup? Vzpomenete si na definici slova Stud? Znáte pojem Nuťák? Vzpomněli byste si na význam slova Kandela?

Klíčová slova: národnost, Michaela Petřeková, osobnosti, kdy se narodila Michaela Petřeková?, vysvětlení, místo narození, lexikon, narození, popis, herectví, zajímavosti, Michaela Petřeková, kde se narodila Michaela Petřeková?, biografie, život, osobnost

Pojem Michaela Petřeková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Michaela Petřeková lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Petřeková ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Michaela Petřeková ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Michaela Petřeková na Google.cz

Hledat heslo Michaela Petřeková ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Michaela Petřeková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Petřeková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Michaela Petřeková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Michaela Petřeková? Kdy se narodila Michaela Petřeková? Kde se narodila Michaela Petřeková? Michaela Petřeková je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Michaela Petřeková kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Petřeková i v jiné kategorii než je herectví.