Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jennifer Aniston s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pemza? Pamatujete si definici pojmu Outdoor? Vzpomenete si na definici slova Džem? Vzpomněli byste si co znamená slovo GPS?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, popis, lexikon, synonymum, význam pojmu, co je to Jennifer Aniston?, formulace, kdo to je, etymologie, Jennifer Aniston, heslo, herectví, kdo je Jennifer Aniston?, informace, pojem

Pojem Jennifer Aniston je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jennifer Aniston

Vyhledat heslo Jennifer Aniston na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jennifer Aniston ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jennifer Aniston ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jennifer Aniston v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Aniston například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jennifer Aniston?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.