Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jennifer Aniston? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zaručená mzda? Znáte definici termínu Lyrika? Vzpomenete si na definici slova Tuberkulóza? Pamatujete si definici pojmu Erb?

Klíčová slova: význam, popis, kdo je Jennifer Aniston?, pojem, heslo, význam slova, vysvětlení, synonymum, lexikon, termín, formulace, herectví, definice, přesný význam, co je to Jennifer Aniston?, co znamená

Pojem Jennifer Aniston je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Jennifer Aniston ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jennifer Aniston na Google.cz

Hledat frázi Jennifer Aniston ve Wikislovníku

Najít slovo Jennifer Aniston ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Aniston například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jennifer Aniston? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.