Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Zaujala vás biografie osobnosti Jennifer Aniston? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zaručená mzda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Archaismus? Vzpomenete si na definici slova Tuberkulóza? Víte co je Kalcifikace?

Klíčová slova: původ slova, slovo, přesný výraz, odborný výraz, kdo je Jennifer Aniston?, etymologie, pojem, formulace, termín, přesný význam, definice, lexikon, heslo, co je to Jennifer Aniston?, význam, vysvětlení

Pojem Jennifer Aniston je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Jennifer Aniston ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jennifer Aniston na Youtube

Najít výraz Jennifer Aniston ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Jennifer Aniston na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Aniston například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Jennifer Aniston? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.