Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jennifer Aniston? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Vysoký tlak? Znáte definici termínu Averze? Vzpomenete si na definici slova Svastika? Pamatujete si definici pojmu Mrtvice?

Klíčová slova: definice, herectví, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, Jennifer Aniston, původ slova, popis, informace, formulace, heslo, význam, význam pojmu, přesný význam, popis, termín

Pojem Jennifer Aniston je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Jennifer Aniston ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jennifer Aniston na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jennifer Aniston ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Jennifer Aniston ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Aniston například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Aniston

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.