Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jennifer Aniston? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pemza? Rozumíte pojmu WiDi? Vzpomenete si na definici slova Džem? Znáte pojem Tvrz?

Klíčová slova: popis, Jennifer Aniston, kdo to je, odborný výraz, co je to Jennifer Aniston?, kdo je Jennifer Aniston?, původ slova, heslo, vysvětlení, pojem, přesný výraz, slovo, význam, wiki, termín, formulace

Pojem Jennifer Aniston je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jennifer Aniston

Hledat slovo Jennifer Aniston ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jennifer Aniston ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Jennifer Aniston ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jennifer Aniston v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Aniston například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Aniston

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.