Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Aniston?

Kdo je to Jennifer Aniston? Stručný životopis

Jennifer Aniston je herečka populární především ze seriálu Přátelé. Je také producentkou a režisérkou. Sama herečka pochází rodiny, ve které mělo herectví tradici. Hrát začala již jako dítě, kromě Přátel patří k její filmové kariéře Božský Bruce, Marley a já, Zkus mě rozesmát, Šéfové na zabití a další. Kromě různých ocenění získalaJennifer Aniston i hvězdu na chodníku slávy. Velmi sledované bylo také její manželství s Bradem Pittem.Kdo je to Jennifer Aniston? Životopis Jennifer Aniston, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jennifer Aniston

Národnost: USA
Datum narození: 11.2.1969
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jennifer Aniston sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zaručená mzda? Znáte pojem Afinita? Vzpomenete si na definici slova Tuberkulóza? Vzpomenete si na definici slova Jailbreak?

Klíčová slova: popis, význam, slovo, význam slova, Jennifer Aniston, odborný výraz, popis, pojem, herectví, synonymum, kdo je Jennifer Aniston?, původ slova, význam pojmu, termín, vysvětlení, kdo to je

Pojem Jennifer Aniston je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Jennifer Aniston ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jennifer Aniston ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jennifer Aniston ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Jennifer Aniston v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jennifer Aniston například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Aniston

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jennifer Aniston? Kdo to byl Jennifer Aniston? Kdy se narodil Jennifer Aniston? Kde se narodil Jennifer Aniston? Jennifer Aniston se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jennifer Aniston dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Aniston i v jiné kategorii než je herectví.