Kdo je to?
Kdo je to Světoběžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Světoběžník? Lidé, záliby

Světoběžník

Jaký je význam slova Světoběžník? Co to znamená?

Světoběžník je osoba, která se věnuje cestování po celém světě a prozkoumávání různých zemí, kultur, tradic a geografických oblastí. Světoběžník cestuje zpravidla z důvodu zvědavosti, touhy po dobrodružství nebo za účelem poznávání nových míst a lidí.
Světoběžníci však mohou cestovat z různých důvodů, včetně rekreačního cestování, studijních cest, práce v zahraničí, humanitární pomoci nebo výzkumných expedic. Mnoho lidí se stane světoběžníky, aby si rozšířili svůj obzor, získali nové zkušenosti a porozuměli různým kulturám a perspektivám.
Světoběžníci mohou také sdílet své cestovatelské zkušenosti a dojmy s ostatními prostřednictvím knih, článků, blogů, fotografií a sociálních médií. Cestování po světě je pro ně zpravidla obohacujícím zážitkem a přispívá k osobnímu růstu a porozumění různým částem světa.
Dnes se za světoběžníky považují například také hokejisté a fotbalisté, kteří za různé kluby hrají v různých částech světa (viz fotbalista Nicolas Anelka, hokejista Gustav Ginzel).
Ze světoběžníků, kteří cestovali kvůli zeměpisným znalostem, můžeme jmenovat Čeňka Paclta, ze světoběžníků z filmového plátna třeba pana Prepsla hraného výborně Rudolfem Hrušínským ve filmu Pozor, vizita! A pokud se chcete dovědět spoustu zajímavostí o světě, zkuste svetobeznik.info, což je server, který vám poskytne téměř všechny důležité informace o čemkoliv.Kdo je to Světoběžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Světoběžník? Lidé, záliby

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pracovní úraz? Vzpomenete si na definici slova Heliskiing? Znáte pojem Alpinning? Vzpomněli byste si na význam slova Klikva?

Klíčová slova: co znamená, definice, odborný výraz, wiki, Světoběžník, popis, synonymum, slovo, přesný význam, Světoběžník, záliby, přesný výraz, význam slova, etymologie, lexikon, vysvětlení

Pojem Světoběžník je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Světoběžník ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Světoběžník ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Světoběžník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Světoběžník ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Světoběžník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Světoběžník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Světoběžník

Teď už víte Kdo je to Světoběžník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Světoběžník? Definice pojmu Světoběžník se nachází v kategorii Záliby

Kategorie záliby, výšivka žena, světoběžník, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Světoběžník i v jiné sekci než v záliby.