Kdo je to?
Kdo je to Vagabund? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vagabund? Lidé, hanlivé

Vagabund

Co znamená a jaký je význam slova Vagabund?

Vagabund je hanlivé označení pro osobu, která je považovaná za pobudu, tuláka. Hanlivě můžeme chápat osobu vagabunda, který nerad pracuje a vede bohémský život a také často zanedbává svůj vzhled. Synonyma pro slovo „vagabund“ jsou „povaleč, vandrák, tulák, vágus, bezdomovec, obejda, pobuda“. Také to je označení pro člověka, který je rád cestuje nalehko. Nemusí se v tomto případě jednat o hanlivé označení člověka, ale považujeme to za hovorový výraz.
Původ slova vychází z latiny ze slova „vagabundus“, což znamená „putování“. V němčině najdeme výraz „vagabund“, v překladu do češtiny to znamená „tulák“.


Kdo je to Vagabund? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vagabund? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova DPP? Víte co je ADHD? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zemská osa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pražská kavárna?

Klíčová slova: formulace, Vagabund, hanlivé, pojem, etymologie, wiki, termín, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, hanlivé, informace, heslo, popis, slovo, původ slova

Pojem Vagabund je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Vagabund na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Vagabund ve Wikislovníku

Hledat termín Vagabund ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Vagabund v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Vagabund ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vagabund například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Vagabund, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Vagabund? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vagabund? Definice pojmu Vagabund patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec, vagabund, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.