Kdo je to?
Kdo je to Vagabund? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vagabund? Lidé, hanlivé

Vagabund

Co znamená a jaký je význam slova Vagabund?

Vagabund je hanlivé označení pro osobu, která je považovaná za pobudu, tuláka. Hanlivě můžeme chápat osobu vagabunda, který nerad pracuje a vede bohémský život a také často zanedbává svůj vzhled. Synonyma pro slovo „vagabund“ jsou „povaleč, vandrák, tulák, vágus, bezdomovec, obejda, pobuda“. Také to je označení pro člověka, který je rád cestuje nalehko. Nemusí se v tomto případě jednat o hanlivé označení člověka, ale považujeme to za hovorový výraz.
Původ slova vychází z latiny ze slova „vagabundus“, což znamená „putování“. V němčině najdeme výraz „vagabund“, v překladu do češtiny to znamená „tulák“.


Kdo je to Vagabund? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vagabund? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Vagabund sdílejte s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Chemoterapie? Vzpomenete si na definici slova Pleonasmus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Řadový dům? Vzpomněli byste si na význam slova Špinavé peníze?

Klíčová slova: wiki, etymologie, definice, Vagabund, heslo, informace, hanlivé, lexikon, pojem, přesný význam, původ slova, přesný výraz, termín, slovo, význam slova, formulace

Pojem Vagabund je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Vagabund na Google obrázcích

Hledat slovo Vagabund v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Vagabund ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Vagabund ve Wikipedii

Vyhledat slovo Vagabund ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vagabund například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Vagabund, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Vagabund? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vagabund? Definice pojmu Vagabund je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Čerstvé informace hledejte výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).