Kdo je to?
Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Kdo je to Koroner?

Co znamená a jaký je význam slova Koroner?

Koroner je v mnoha anglosaských zemích státní úředník, jehož hlavní zodpovědností je vyšetřovat úmrtí a vydávat úmrtní listy v nejednoznačných případech. Může např. nařídit pitvu nebo zahájit vyšetřování. To musí učinit vždy, když je podezření na násilnou nebo jinak nepřirozenou smrt a pokud někdo zemřel v policejní vazbě nebo ve věznici.Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Koroner? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fotosyntéza? Znáte termín Muzeum? Znáte definici termínu Kontumace? Víte, co je to Kontuze?

Klíčová slova: Koroner, kdo je Koroner?, odborný výraz, státní správa, vysvětlení, synonymum, přesný význam, etymologie, popis, popis, pojem, slovo, co je to Koroner?, přesný výraz, význam pojmu, význam slova

Pojem Koroner je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Koroner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Koroner ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Koroner ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Koroner ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Koroner například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Koroner, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Koroner? Kdo to byl Koroner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koroner? Definice pojmu Koroner se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Koroner i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.