Kdo je to?
Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Kdo je to Koroner?

Co znamená a jaký je význam slova Koroner?

Koroner je v mnoha anglosaských zemích státní úředník, jehož hlavní zodpovědností je vyšetřovat úmrtí a vydávat úmrtní listy v nejednoznačných případech. Může např. nařídit pitvu nebo zahájit vyšetřování. To musí učinit vždy, když je podezření na násilnou nebo jinak nepřirozenou smrt a pokud někdo zemřel v policejní vazbě nebo ve věznici.Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Tento text (Koroner) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fejeton? Znáte definici termínu Remise? Znáte definici termínu Draft? Pamatujete si definici pojmu Legenda?

Klíčová slova: formulace, co je to Koroner?, kdo to je, pojem, přesný výraz, wiki, přesný význam, termín, význam, vysvětlení, kdo je Koroner?, synonymum, státní správa, popis, Koroner, význam pojmu

Pojem Koroner je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Koroner

Najít slovo Koroner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koroner ve Wikimedia Commons

Najít výraz Koroner ve Wikislovníku

Zkusit najít Koroner ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Koroner například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koroner, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koroner? Kdo to byl Koroner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koroner? Definice pojmu Koroner je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než státní správa.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.