Kdo je to?
Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Kdo je to Koroner?

Co znamená a jaký je význam slova Koroner?

Koroner je v mnoha anglosaských zemích státní úředník, jehož hlavní zodpovědností je vyšetřovat úmrtí a vydávat úmrtní listy v nejednoznačných případech. Může např. nařídit pitvu nebo zahájit vyšetřování. To musí učinit vždy, když je podezření na násilnou nebo jinak nepřirozenou smrt a pokud někdo zemřel v policejní vazbě nebo ve věznici.Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Koroner s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Firewall? Víte co je Dřevina? Znáte definici termínu Kontumace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Intrastat?

Klíčová slova: wiki, pojem, odborný výraz, popis, Koroner, termín, kdo je Koroner?, původ slova, heslo, formulace, co znamená, vysvětlení, státní správa, význam slova, význam pojmu, etymologie

Pojem Koroner je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Koroner

Hledat termín Koroner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Koroner ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Koroner ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Koroner ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Koroner například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koroner

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Koroner? Kdo to byl Koroner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koroner? Definice pojmu Koroner je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Koroner i jinde než v sekci než v státní správa.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.