Kdo je to?
Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Kdo je to Koroner?

Co znamená a jaký je význam slova Koroner?

Koroner je v mnoha anglosaských zemích státní úředník, jehož hlavní zodpovědností je vyšetřovat úmrtí a vydávat úmrtní listy v nejednoznačných případech. Může např. nařídit pitvu nebo zahájit vyšetřování. To musí učinit vždy, když je podezření na násilnou nebo jinak nepřirozenou smrt a pokud někdo zemřel v policejní vazbě nebo ve věznici.Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Koroner? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Firewall? Znáte definici termínu A-GPS? Znáte definici termínu Kontumace? Pamatujete si definici pojmu Opera?

Klíčová slova: význam slova, popis, přesný výraz, kdo je Koroner?, význam, Koroner, význam pojmu, státní správa, odborný výraz, co znamená, kdo to je, co je to Koroner?, synonymum, přesný význam, pojem, původ slova

Pojem Koroner je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Koroner ve Wikislovníku

Hledat pojem Koroner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Koroner ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Koroner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Koroner například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Koroner? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Koroner? Kdo to byl Koroner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koroner? Definice pojmu Koroner se nachází v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Koroner v jiné sekci než státní správa.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.