Kdo je to?
Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Kdo je to Koroner?

Co znamená a jaký je význam slova Koroner?

Koroner je v mnoha anglosaských zemích státní úředník, jehož hlavní zodpovědností je vyšetřovat úmrtí a vydávat úmrtní listy v nejednoznačných případech. Může např. nařídit pitvu nebo zahájit vyšetřování. To musí učinit vždy, když je podezření na násilnou nebo jinak nepřirozenou smrt a pokud někdo zemřel v policejní vazbě nebo ve věznici.Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Koroner? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Fotosyntéza? Znáte definici termínu SPU? Znáte definici termínu Kontumace? Pamatujete si definici pojmu Synagoga?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, význam slova, wiki, Koroner, slovo, kdo to je, odborný výraz, termín, pojem, přesný výraz, formulace, informace, co je to Koroner?, kdo je Koroner?, lexikon

Pojem Koroner je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Koroner na Youtube

Hledat pojem Koroner ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koroner ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Koroner ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Koroner například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Koroner? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Koroner? Kdo to byl Koroner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koroner? Definice pojmu Koroner je v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Koroner v jiné sekci než státní správa.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.