Kdo je to?
Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Kdo je to Koroner?

Co znamená a jaký je význam slova Koroner?

Koroner je v mnoha anglosaských zemích státní úředník, jehož hlavní zodpovědností je vyšetřovat úmrtí a vydávat úmrtní listy v nejednoznačných případech. Může např. nařídit pitvu nebo zahájit vyšetřování. To musí učinit vždy, když je podezření na násilnou nebo jinak nepřirozenou smrt a pokud někdo zemřel v policejní vazbě nebo ve věznici.Kdo je to, byl Koroner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koroner? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Koroner? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Firewall? Znáte pojem Filipojakubská noc? Znáte definici termínu Kontumace? Vzpomenete si na definici slova Smoothie?

Klíčová slova: informace, wiki, odborný výraz, popis, původ slova, co je to Koroner?, význam slova, význam, formulace, význam pojmu, lexikon, kdo to je, co znamená, přesný význam, pojem, kdo je Koroner?

Pojem Koroner je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Koroner doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Koroner ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koroner ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Koroner na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Koroner ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Koroner například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koroner, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koroner? Kdo to byl Koroner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koroner? Definice pojmu Koroner je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.