Kdo je to?
Kdo je Vítězslav Schrek? Životopis Vítězslav Schrek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Vítězslav Schrek

Kdo je Vítězslav Schrek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Vítězslav Schrek je politik a manažer. Studoval gymnázium v Jihlavě. Na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze poté vystudoval obor speciální pedagogika. Po dokončení studia pracoval v organizaci Charita ČR. Nejdříve působil na pozici projektového manažera, poté se stal zástupcem ředitele Oblastní charity v Jihlavě. V roce 2014 získal pozici ředitele domova pro seniory ve Velkém Meziříčí. Za úspěšné řízení domova dostal cenu Manažer roku 2018.
Od ukončení studia se Schrek aktivně zajímal o politiku. Poprvé kandidoval v komunálních volbách v roce 2002 jako nestraník za Stranu zelených, ale neuspěl. Úspěšnější byl ve volbách roku 2006, kdy se stal zastupitelem v Jihlavě. V této době už byl členem ODS, do které vstoupil v roce 2004. Funkci se mu podařilo obhájit i ve volbách v letech 2010, 2014 a 2018. Jako zastupitel se zabýval zejména kulturou a sociálními tématy, například protidrogovou politikou. V krajských volbách v roce 2020 se postavil do čela kandidátky ODS a díky úspěšnému výsledku se stal hejtmanem Kraje Vysočina, přestože celkově skončila ODS třetí. Vyhrálo ANO, ale Schrek dokázal vyjednat koalici s Piráty, KDU-ČSL, ČSSD a STAN.Kdo je Vítězslav Schrek? Životopis Vítězslav Schrek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Vítězslav Schrek

Národnost: česká
Datum narození: 17. ledna 1970
Místo narození: Znojmo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vítězslav Schrek? se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Segregace? Znáte definici termínu Rula? Vzpomněli byste si na význam slova Zkracovač URL? Pamatujete si definici pojmu Feedback?

Klíčová slova: popis, kde se narodil Vítězslav Schrek?, wiki, vysvětlení, život, biografie, osobnosti, informace, osobnost, místo narození, národnost, wikipedie, Vítězslav Schrek, Vítězslav Schrek, lexikon, narození

Pojem Vítězslav Schrek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Vítězslav Schrek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Vítězslav Schrek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vítězslav Schrek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vítězslav Schrek ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Vítězslav Schrek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vítězslav Schrek například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vítězslav Schrek

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Vítězslav Schrek? Kdy se narodil Vítězslav Schrek? Kde se narodil Vítězslav Schrek? Vítězslav Schrek je v kategorii Politici

Kategorie politici, poradkyně, vítězslav Schrek, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Vítězslav Schrek řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vítězslav Schrek i v jiné kategorii než je politici.