Kdo je to?
Kdo je to Mariňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mariňák? Lidé, politika

Mariňák

Jaký je význam slova Mariňák? Co to znamená?

Mariňák je lidové označení pro příslušníka vojenského námořnictva. Slovo zřejmě vzniklo z amerického United States Marine Corps, jinak též US Marine, což je označení pro americkou námořní pěchotu. Nejčastěji se výraz stále používá v souvislosti s těmito jednotkami, může však být použit i příslušníky jiného vojenského námořnictva.
V žánru sci-fi se často tento termín používá pro posádku vojenských vesmírných lodích.Kdo je to Mariňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mariňák? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mariňák? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Triáž? Pamatujete si definici pojmu Dyslexie? Znáte pojem Umakart? Vzpomněli byste si co znamená slovo Život?

Klíčová slova: význam, heslo, přesný výraz, původ slova, wiki, etymologie, termín, informace, slovo, synonymum, politika, formulace, definice, popis, přesný význam, význam pojmu

Pojem Mariňák je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Mariňák ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mariňák ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mariňák ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Mariňák ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Mariňák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mariňák například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Mariňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Mariňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mariňák? Definice pojmu Mariňák je v sekci Politika

Kategorie politika, poslanec muž, mariňák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mariňák v jiné sekci než politika.