Kdo je to?
Kdo je to Mariňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mariňák? Lidé, politika

Kdo je to Mariňák?

Co znamená a jaký je význam slova Mariňák?

Mariňák je lidové označení pro příslušníka vojenského námořnictva. Slovo zřejmě vzniklo z amerického United States Marine Corps, jinak též US Marine, což je označení pro americkou námořní pěchotu. Nejčastěji se výraz stále používá v souvislosti s těmito jednotkami, může však být použit i příslušníky jiného vojenského námořnictva.
V žánru sci-fi se často tento termín používá pro posádku vojenských vesmírných lodích.Kdo je to Mariňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mariňák? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Mariňák? Potom se podělte s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tripartita? Pamatujete si definici pojmu Sieg Heil? Znáte pojem Botox? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nížina?

Klíčová slova: wikipedie, politika, synonymum, Mariňák, význam pojmu, význam, popis, formulace, co znamená, termín, informace, Mariňák, pojem, původ slova, vysvětlení, politika

Pojem Mariňák je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mariňák ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Mariňák na Youtube

Zkusit najít heslo Mariňák na Google.cz

Hledat slovo Mariňák ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Mariňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mariňák například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Mariňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Mariňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mariňák? Definice pojmu Mariňák se nachází v kategorii Politika

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika).