Kdo je to?
Kdo je to Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Jaký je význam slova Produkční? Co to znamená?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Produkční? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Produkční můžete samozřejmě sdílet s ostatnímina sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Artritida? Víte, co je to Carpe diem? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mumie? Rozumíte pojmu Koncese?

Klíčová slova: wikipedie, profese, informace, odborný výraz, lexikon, synonymum, termín, význam, profese, slovo, definice, pojem, etymologie, Produkční, heslo, přesný význam

Pojem Produkční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Produkční zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Produkční ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Produkční na Google obrázcích

Hledat výraz Produkční ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Produkční ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Produkční ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Produkční například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Produkční, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční je v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Produkční i v jiné části webu než je kategorie profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.