Kdo je to?
Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Co znamená a jaký je význam slova Produkční?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Produkční s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nirvána? Znáte termín Arkáda? Vzpomněli byste si co označuje výraz HDP? Víte, co je to Vlastenectví?

Klíčová slova: informace, popis, profese, wiki, význam slova, původ slova, co znamená, heslo, pojem, etymologie, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, lexikon, termín

Pojem Produkční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Produkční ve Wikislovníku

Najít heslo Produkční ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Produkční v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Produkční ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Produkční například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Produkční

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Produkční? Kdo to byl Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Produkční hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.