Kdo je to?
Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Co znamená a jaký je význam slova Produkční?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Produkční sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Nirvána? Znáte pojem Sfinga? Vzpomněli byste si co označuje výraz HDP? Vzpomenete si na definici slova Autismus?

Klíčová slova: definice, termín, lexikon, co je to Produkční?, popis, význam slova, slovo, význam, vysvětlení, popis, Produkční, etymologie, přesný význam, význam pojmu, formulace, pojem

Pojem Produkční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Produkční

Zkusit najít frázi Produkční ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Produkční ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Produkční ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Produkční na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Produkční například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Produkční, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Produkční? Kdo to byl Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.