Kdo je to?
Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Kdo je to Produkční?

Co znamená a jaký je význam slova Produkční?

Produkční je činnost z oblasti filmové, televizní, rozhlasové a divadelní tvorby. Jedná se o člověka, který je členem hlavního výrobního štábu.
Produkční nespadá pod řízení režiséra, sám řídí svého zástupce, asistenta, pokladníka nebo tzv. klapku. Je nadřízeným výrobního štábu i režiséra v organizačně technických otázkách. Jeho práce probíhá od přípravy až do finálního schválení produktu.Kdo je to, byl Produkční? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Produkční? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Produkční se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kašmír? Víte co je Arkáda? Vzpomněli byste si co označuje výraz ČSSZ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řehole?

Klíčová slova: termín, přesný význam, původ slova, etymologie, význam, pojem, popis, wiki, co znamená, význam pojmu, synonymum, profese, vysvětlení, odborný výraz, popis, definice

Pojem Produkční je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Produkční ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Produkční ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Produkční ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Produkční ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Produkční například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Produkční, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Produkční? Kdo to byl Produkční? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Produkční? Definice pojmu Produkční je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Produkční i v jiné sekci než v profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.