Kdo je to?
Kdo je to, byl Kuřbuřt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuřbuřt? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kuřbuřt?

Co znamená a jaký je význam slova Kuřbuřt?

Kuřbuřt je vulgární označení pro muže homosexuála, případně pro vězně nebo prostituta, který poskytuje sexuální služby ostatním. Slovo kuřbuřt vzniklo ze slov kouření (označující orální sex - felaci) a buřt (označení pro penis).


Kdo je to, byl Kuřbuřt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kuřbuřt? Lidé, hanlivé

Definici slova Kuřbuřt můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ketodieta? Víte co je Argot? Znáte pojem Odrůdové víno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inline hokej?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, co je to Kuřbuřt?, popis, vysvětlení, slovo, pojem, heslo, popis, význam, definice, Kuřbuřt, hanlivé, odborný výraz, přesný výraz, informace

Pojem Kuřbuřt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Kuřbuřt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kuřbuřt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kuřbuřt ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Kuřbuřt ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuřbuřt například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kuřbuřt

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kuřbuřt? Kdo to byl Kuřbuřt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuřbuřt? Definice pojmu Kuřbuřt patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Kuřbuřt i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.