Kdo je to?
Kdo je to Kuřbuřt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kuřbuřt? Lidé, hanlivé

Kuřbuřt

Jaký je význam slova Kuřbuřt? Co to znamená?

Kuřbuřt je vulgární označení pro muže homosexuála, případně pro vězně nebo prostituta, který poskytuje sexuální služby ostatním. Slovo kuřbuřt vzniklo ze slov kouření (označující orální sex - felaci) a buřt (označení pro penis).


Kdo je to Kuřbuřt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kuřbuřt? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Kuřbuřt můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kóma? Pamatujete si definici pojmu Revizionismus? Znáte pojem Kyselo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Svidřík?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, formulace, přesný význam, přesný výraz, Kuřbuřt, hanlivé, původ slova, vysvětlení, Kuřbuřt, lexikon, popis, význam pojmu, přesný výraz, termín, hanlivé

Pojem Kuřbuřt je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kuřbuřt

Hledat termín Kuřbuřt ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kuřbuřt ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Kuřbuřt ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuřbuřt ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kuřbuřt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuřbuřt například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Kuřbuřt, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Kuřbuřt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kuřbuřt? Definice pojmu Kuřbuřt je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, cela, kuřbuřt, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.