Kdo je to?
Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Kdo je to Truhlář?

Co znamená a jaký je význam slova Truhlář?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Truhlář s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kompilace? Pamatujete si definici pojmu Absolutismus? Víte, co je to Bowling? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hoax?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, přesný výraz, pojem, formulace, co znamená, popis, kdo je Truhlář?, význam, informace, vysvětlení, profese, slovo, definice, wiki, přesný význam

Pojem Truhlář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Truhlář zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Truhlář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Truhlář ve Wikislovníku

Hledat slovo Truhlář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Truhlář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Truhlář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Truhlář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Truhlář? Kdo to byl Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.