Kdo je to?
Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Kdo je to Truhlář?

Co znamená a jaký je význam slova Truhlář?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to, byl Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Truhlář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Truhlář? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kurzíva? Pamatujete si definici pojmu Šnaps? Víte, co je to Umělý kámen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kreditní karta?

Klíčová slova: popis, význam slova, etymologie, synonymum, původ slova, profese, wiki, termín, informace, vysvětlení, kdo je Truhlář?, slovo, Truhlář, odborný výraz, heslo, popis

Pojem Truhlář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Truhlář ve Wikimedia Commons

Najít termín Truhlář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Truhlář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Truhlář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Truhlář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Truhlář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Truhlář? Kdo to byl Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.