Kdo je to?
Kdo je to Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Truhlář? Lidé, profese

Truhlář

Jaký je význam slova Truhlář? Co to znamená?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Truhlář? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Truhlář můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Účtenková loterie? Pamatujete si definici pojmu Nindžucu? Víte, co je to Kvalita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Uherský rok?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, přesný výraz, lexikon, profese, Truhlář, význam, etymologie, wiki, popis, co znamená, Truhlář, pojem, původ slova, odborný výraz, definice

Pojem Truhlář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Truhlář ve Wikimedia Commons

Najít pojem Truhlář na Google obrázcích

Zkusit najít Truhlář ve Wikipedii

Najít pojem Truhlář na Google.cz

Hledat termín Truhlář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Truhlář například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Truhlář, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář je v sekci Profese

Kategorie profese, stavařka, truhlář, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.