Kdo je to?
Kdo je to Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Truhlář? Lidé, profese

Kdo je to Truhlář?

Co znamená a jaký je význam slova Truhlář?

Truhlář, nazývaný také stolař, se zabývá výrobou a opravami nábytku ze dřeva, opravuje různé užitkové předměty nebo části staveb. Materiál pro truhláře dodává pila, truhlář pracuje s prkny, trámky, dýhami a podobně.
Používá různé techniky práce, jako jsou řezání, broušení, lepení, lakování, čepování, dýhování, hoblování a další.Kdo je to Truhlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Truhlář? Lidé, profese

Definici slova Truhlář můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aukro? Vzpomněli byste si na význam slova Ataka? Víte, co je to Averze? Znáte definici termínu Skalár?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, wiki, lexikon, synonymum, heslo, formulace, význam pojmu, co znamená, informace, význam, etymologie, Truhlář, přesný význam, slovo, odborný výraz

Pojem Truhlář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Truhlář ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Truhlář na Youtube

Zkusit najít termín Truhlář ve Wikislovníku

Najít slovo Truhlář na Google obrázcích

Hledat pojem Truhlář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Truhlář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Truhlář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Truhlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Truhlář? Definice pojmu Truhlář je v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.