Kdo je to?
Kdo je Aleš Chmelař? Životopis Aleš Chmelař, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Aleš Chmelař?

Kdo je Aleš Chmelař? Životopis, informace, biografie, politika

Aleš Chmelař je český ekonom a vysoký státní úředník.
Studoval ekonomické obory ve Francii a ve Velké Británii na London School of Economics. Získal titul MSc.
Po studiích působil na různých pozicích v Bruselu (například v Radě Evropské unie). Začal se specializovat na ekonomická a diplomatická témata spojená s Evropskou unií. Toho využil po návratu do České republiky, kdy začal působit ve státní správě na pozicích spojených s odbornou znalostí EU. Pracoval například jako ředitel Odboru koordinace hospodářským politik EU. V roce 2017 začal zastávat prestižní funkci státního tajemníka pro evropské záležitosti. V roce 2018 však na tomto postu skončil a přesunul se na Ministerstvo zahraničí, kde se stal náměstkem ministra zahraničí.
Je členem ČSSD. Jeho manželkou je exministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová.Kdo je Aleš Chmelař? Životopis Aleš Chmelař, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní data o osobě Aleš Chmelař

Národnost: česká
Datum narození: 11. září 1987
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Aleš Chmelař s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Žlutá karta? Vzpomenete si na definici slova Pancetta? Rozumíte pojmu Trdelník? Vzpomněli byste si na význam slova Kalibrace?

Klíčová slova: biografie, vysvětlení, kdo je Aleš Chmelař?, Aleš Chmelař, lexikon, wiki, datum narození, osobnost, osobnosti, politika, popis, politika, zajímavosti, životopis, informace, narození

Pojem Aleš Chmelař je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Aleš Chmelař

Hledat frázi Aleš Chmelař na Google.cz

Vyhledat pojem Aleš Chmelař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Aleš Chmelař ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Aleš Chmelař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Aleš Chmelař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Chmelař například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aleš Chmelař

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Aleš Chmelař? Kdy se narodil Aleš Chmelař? Kde se narodil Aleš Chmelař? Aleš Chmelař je v kategorii Politika

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Aleš Chmelař dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Chmelař i v jiné kategorii než je politika.