Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl?

Archanděl je pojmenování z oblasti náboženství a jedná se o anděla, který je zařazován k andělům vyššího postavení, vedoucím nebo vrchním andělům. Archanděl se vyskytuje například v křesťanství, islámu, judaismu a dalších monoteistických náboženstvích.
Počet archandělů se v různých náboženstvích liší, Bible uvádí pouze Michaela, ostatní jsou pak nepřímo odvozeni – Gabriel, Rafael a další. Židovské náboženství uvádí 7 až 15 jmen archandělů.Kdo je to, byl Archanděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Archanděl sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Rozhodčí doložka? Znáte termín Polyfázový spánek? Pamatujete si definici pojmu Ban? Víte, co je to Umami?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Archanděl?, co je to Archanděl?, popis, přesný výraz, termín, definice, význam, informace, wiki, heslo, kdo to je, etymologie, pojem, původ slova, význam slova

Pojem Archanděl je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Archanděl v následujících zdrojích

Najít termín Archanděl ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Archanděl ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Archanděl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Archanděl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Archanděl například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Archanděl? Kdo to byl Archanděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl? Definice pojmu Archanděl patří do sekce náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.