Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Kdo je to Mentalista?

Jaký je význam slova Mentalista? Co to znamená?

Mentalista je název amerického televizního seriálu z policejního prostředí. Hlavní postavou je Patrick Jane, konzultant Kalifonského úřadu pro vyšetřování, který má velmi dobré pozorovací schopnosti a dokáže vyčíst spoustu informací z řeči těla a chování lidí. Patrick se celou dobu snaží o dopadení Rudého Johna, vraha jeho dcery a manželky. Seriál je natáčen od r. 2008.Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Mentalista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Outlet? Znáte pojem Koudel? Rozumíte pojmu Droždí? Vzpomenete si na definici slova Výklenek?

Klíčová slova: kdo je Mentalista?, wiki, přesný význam, etymologie, slovo, pojem, definice, formulace, význam, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, co znamená, popis, vysvětlení, popis

Pojem Mentalista je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Mentalista

Vyhledat slovo Mentalista na Google.cz

Hledat videa s názvem Mentalista na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Mentalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Mentalista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mentalista například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Mentalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mentalista? Kdo to byl Mentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentalista? Definice pojmu Mentalista je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?