Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Kdo je to Mentalista?

Jaký je význam slova Mentalista? Co to znamená?

Mentalista je název amerického televizního seriálu z policejního prostředí. Hlavní postavou je Patrick Jane, konzultant Kalifonského úřadu pro vyšetřování, který má velmi dobré pozorovací schopnosti a dokáže vyčíst spoustu informací z řeči těla a chování lidí. Patrick se celou dobu snaží o dopadení Rudého Johna, vraha jeho dcery a manželky. Seriál je natáčen od r. 2008.Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mentalista s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Outlet? Vzpomněli byste si na význam slova Souřadné slovo? Rozumíte pojmu Droždí? Znáte definici termínu Swag?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, definice, vysvětlení, termín, lexikon, význam slova, co je to Mentalista?, význam, fikce, popis, heslo, informace, přesný výraz, odborný výraz, co znamená

Pojem Mentalista je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mentalista ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Mentalista ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Mentalista na Google.cz

Hledat slovo Mentalista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mentalista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Mentalista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mentalista? Kdo to byl Mentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentalista? Definice pojmu Mentalista se nachází v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?