Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Kdo je to Mentalista?

Jaký je význam slova Mentalista? Co to znamená?

Mentalista je název amerického televizního seriálu z policejního prostředí. Hlavní postavou je Patrick Jane, konzultant Kalifonského úřadu pro vyšetřování, který má velmi dobré pozorovací schopnosti a dokáže vyčíst spoustu informací z řeči těla a chování lidí. Patrick se celou dobu snaží o dopadení Rudého Johna, vraha jeho dcery a manželky. Seriál je natáčen od r. 2008.Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mentalista s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Osud? Znáte pojem Apostrof? Rozumíte pojmu eBay? Vzpomenete si na definici slova First minute?

Klíčová slova: lexikon, informace, co je to Mentalista?, přesný význam, význam pojmu, původ slova, kdo to je, odborný výraz, Mentalista, formulace, definice, pojem, co znamená, význam slova, přesný výraz, význam

Pojem Mentalista je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Mentalista na Youtube

Vyhledat heslo Mentalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Mentalista ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Mentalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Mentalista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Mentalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mentalista? Kdo to byl Mentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentalista? Definice pojmu Mentalista se nachází v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Mentalista i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?