Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Kdo je to Mentalista?

Jaký je význam slova Mentalista? Co to znamená?

Mentalista je název amerického televizního seriálu z policejního prostředí. Hlavní postavou je Patrick Jane, konzultant Kalifonského úřadu pro vyšetřování, který má velmi dobré pozorovací schopnosti a dokáže vyčíst spoustu informací z řeči těla a chování lidí. Patrick se celou dobu snaží o dopadení Rudého Johna, vraha jeho dcery a manželky. Seriál je natáčen od r. 2008.Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Definici slova Mentalista můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Outlet? Znáte termín Suspenzor? Rozumíte pojmu Droždí? Víte, co je to Velká koalice?

Klíčová slova: termín, Mentalista, přesný význam, formulace, synonymum, popis, informace, lexikon, co je to Mentalista?, vysvětlení, co znamená, kdo je Mentalista?, odborný výraz, přesný výraz, definice, etymologie

Pojem Mentalista je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Mentalista na Youtube

Hledat výraz Mentalista ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Mentalista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Mentalista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mentalista například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mentalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mentalista? Kdo to byl Mentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentalista? Definice pojmu Mentalista patří do sekce fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Mentalista i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?