Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Kdo je to Mentalista?

Jaký je význam slova Mentalista? Co to znamená?

Mentalista je název amerického televizního seriálu z policejního prostředí. Hlavní postavou je Patrick Jane, konzultant Kalifonského úřadu pro vyšetřování, který má velmi dobré pozorovací schopnosti a dokáže vyčíst spoustu informací z řeči těla a chování lidí. Patrick se celou dobu snaží o dopadení Rudého Johna, vraha jeho dcery a manželky. Seriál je natáčen od r. 2008.Kdo je to, byl Mentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentalista? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mentalista? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Osud? Víte co je Sieg Heil? Rozumíte pojmu eBay? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kafr?

Klíčová slova: lexikon, definice, kdo to je, původ slova, kdo je Mentalista?, slovo, synonymum, význam slova, vysvětlení, co znamená, přesný význam, wiki, termín, popis, význam, odborný výraz

Pojem Mentalista je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Mentalista ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Mentalista na Youtube

Hledat frázi Mentalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Mentalista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mentalista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mentalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mentalista? Kdo to byl Mentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentalista? Definice pojmu Mentalista je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Mentalista hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?